Co je Zoot?

ŘEKLI JSME SI - A DOST.

Dost monopolu velkých značek, dost neosobním nákupním centrům, dost obchodům diktujícím, co nosit a kým být. Baví nás mladé, neokoukané značky, které samy mají osobnost a příběh. Kterým na vás a na vašem stylu záleží stejně jako nám. Více…

Také máte pocit, že se český módní svět pohybuje mezi předraženými pseudo luxusními obchody, unifikovaným stylem těch cenově dostupných a hony na "značkové" zbytky se 110% slevou?

Pojďme to společně změnit.

Pro radost z vlastního stylu. Abyste už nepotkávali na ulici lidi v úplně stejných šatech, abyste si o nádherné kabelce nemuseli říct, že ji přeci bude mít každý.

Demokratizujeme módu. Baví nás svěží značky, co už venku frčí. Značky, za kterými stojí osobnosti se stejnou vizí - dělat vám radost. Lidské příběhy všité do vesty. Značky respektující požadavek na nejvyšší kvalitu, které ale kvůli logu nenastřelují cenu.

A přestože jsme online obchod, chceme vám být blíž. Chceme se potkávat osobně - ve Výdejnách radosti i jinde. Vymýšlet, blbnout a radovat se ze změn, které se na českém módním trhu začínají dít. Být vaším průvodcem na cestě k vlastnímu stylu.

Pohodlnost onlinu ještě nikdy nenabyla osobitějšího významu.

Nakupujte módu online.

ZOOT. Buďte, kým chcete.

Největší výběr módy online

250 trendy značek,
300 000 kousků skladem.

Vrácení zdarma

Přijde vám předplacený štítek - nalepíte a nic neplatíte.

Nejradostnější zákaznické oddělení

Vyzkoušejte si nás sami.

Nejrychlejší dodání

Po Praze do 4 hodin, do 2. dne po celé ČR.

Doprava zdarma nad 0 Kč

Pro všechny.

Nejdelší doba na vrácení

90 dní.

1. O nás

CESTA

Máme velkou vizi - chceme rozdávat radost. Je to věčná cesta, ale život je o ideálech a velkých snech. Proto se neustále sami sebe ptáme, jak dělat věci lépe a jinak. Protože všechno jde, když Láďa chce, a když ne, tak je to výzva, kterou přijímáme s úsměvem. Nevzdáváme se. A ten pocit, že se nám pod rukama zhmotňuje něco, co dřív působilo nemožně, je hnacím motorem na cestě do další (a ideálně ještě větší) šílenosti.

OPTIMISMUS

Radujeme se a žijeme tady a teď. Proto děláme to, co nás baví, a věříme, že díky tomu to bude bavit i vás - naše zákazníky. Můžete nám věřit. Slušnost, upřímnost a lidskost jsou hlavními pilíři, na kterých budujeme důvěru, která je pro nás základem našich vztahů. Protože jak už říkaly naše maminky, které mají vždycky pravdu, s poctivostí nejdál dojdeš - a nás čeká dlouhá cesta.

TÝM ZOOT

ZOOT bojuje proti monotónosti a různorodost našeho týmu je toho živým důkazem. Nehledáme bezchybné stroje na výkon. Hledáme originály s duší a vlastním stylem. Týmové hráče, co si vyhrnout rukávy a budou lovit perly v bahně tak dlouho, dokud je nenajdou a nevyrobí z nich náhrdelník.

ENERGIE

Nechodíme do práce. Chodíme do ZOOTu. Srdcařina je tvrdá dřina - neustálý pohyb a proudění energie. Nápady se často rodí mimo pracovní časoprostory. Uctíváme krásu změn na poslední chvíli, protože načasování nejlepšího nápadu si prostě nevyberete. Často je to ubíjející, vyčerpávající, nesnesitelné a někdy to dokonce bouchne, ale vidíme v tom, co a jak děláme, smysl. Věříme, že síla myšlenky může překonat zdánlivě nemožné. A to nás naplňuje a posouvá dál.

INOVACE

Jsme otevřeni jakémukoliv nápadu, ať s ním přijde kdokoliv. Věříme, že smyslem bytí je odkrývat nepoznané, odhalovat zakrývané a přinášet nové, svěží impulzy. Jednoduše chceme posouvat svět dál. Dělat věci jinak a s úsměvem. Prošlapávat nové cesty k radosti. Tak myslíme, tak tvoříme, tak žijeme.

KREATIVITA

Hravé detaily dokážou rozradostnit nejednu dětskou tvář. Z hravosti by člověk nikdy vyrůst neměl. V ZOOTu v sobě máme všichni pořád tak trochu duši dítěte. Rádi si hrajeme s detaily, dokud si nejsme jistí, že vykouzlí úsměv i na vaší tváři. Když nevíme jak dál, chodíme, kreslíme, zpíváme, díváme se jinýma očima. Tvoříme 24/7 s dětskou lehkostí bytí.

Ladislav

Láďa

Chief Idealist / Partner
Oldřich

Olda

Co-founder
Filip

Filip

Chief Information Officer
Michaela

Míša

Buyer
Kamila

Kamila

Chief Buying Officer
Kristýna

Kristýna

Content Team Leader & Planner
Daniel

Dan

Sales
Romana

Romana

Marketing Production
Marcela

Marcela

Senior Buyer
Patricie

Patricie

Graphic Designer
Gabriela

Gábina

Accountant
Jaroslav

Jarda

Accountant
Zuzana

Zuzana

Editor of ZOOT Magazine
Petra

Petra

Shipping and Logistics
Zuzana

Zuzana

Office Manager
Petra

Petra

Call Centre Operator
Monika

Monika

Chief Happiness Officer
Jan

Honza

Project / Product Manager
František

František

Photography & Stylist Leader
Lucie

Lucie

Creative Leader
Barbora

BB

Copywriter
Nikola

Nikola

Marketing Leader
David

David

Senior Buyer
David

David

Graphic Designer
Radka

Radka

Stock Analyst
Jan

Honza

Programmer
Iveta

Iveta

Designer
Ladislava

Laďka

Head of Store in Prague
Jan

Honza

Senior Photographer
Barbora

Barbora

Words & Play
Klára

Klára

Copywriter / Dealmaker
Hana

Hanka

Head of Financial
Barbora

Bára

Buyer's Assistant
Petr

Bělda

Senior Frontend Web Developer
Daniela

Daniela

Content Administrator
Jiří

Jirka

Programmer
Magdaléna

Magda

Buyer's Assistant
Marika

Marika

Dealmaker
Martina

Martina

Buyer's Assistant
Ondřej

Ondra

Buying Manager
Josef

Pepa

Customer Care
Kateřina

Katka

Koordinátorka Dobra
Kateřina

Alina

Social media / Designer
Kateřina

Alžběta

Customer Care / Styl
Kateřina

Eva

Head of Claims
Kateřina

Katka

Dealmaker
Miroslav

Miroslav

Junior Graphic Designer

Přidejte se k nám

Pořád někoho hledáme. Pokud máte zájem dělat to s námi, nepište nám. Natočte krásné, vtipně rafinované video, proč zrovna vy jste stvořen/a pro dělání radosti v ZOOTu. Odkazy na videa zasílejte na hr@zoot.cz. Rádi se bavíme.)

Prodávejte na ZOOTu

Hledáte nový prodejní kanál, na kterém byste chtěli prezentovat svou vlastní značku? Jsme největší multibrandový e-shop v ČR a na Slovensku a podporujeme nové značky, kterým dáváme možnost konkurovat těm světovým. Začněte upevňovat své místo v módním průmyslu právě u nás.

Prodávejte na ZOOTu

Prodávejte ZOOT

Chcete vydělávat přes svou internetovou stránku a líbí se vám naše zboží a bannery? Ozvěte se nám. Stačí si vždy vybrat bannery z aktuální nabídky, které se vám nejvíc zamlouvají, a za každého, kdo se k nám dostane z vaší stránky a dokončí na ZOOTu objednávku, vás odměna nemine.

Prodávejte ZOOT

Prodávejte na ZOOT

Máte vlastní značku, sami navrhujete, nebo zastupujete nějakého designéra?
Hledáte lukrativní prodejní kanál? My hledáme vás!

Jsme největší multibrandový e-shop u nás a na Slovensku. Podporujeme začínající návrháře, přivážíme do naší země značky, které nikdo jiný nemá, ale prodáváme i zavedená jména. Pokud se k nám přidáte, dostanete se do povědomí mnoha lidí. Budete spojeni s úspěšnými značkami z celého světa a s nejlepšími službami, jaké e-shop v Čechách a na Slovensku nabízí.

Upevněte svoje místo na módním trhu v Čechách a na Slovensku. Zajímá vás taková příležitost? Ozvěte se nám na purchase@zoot.cz.

Prodávejte ZOOT

Jak? Je to jednoduché! Stačí, když na své stránky umístíte některý z aktuálních bannerů ZOOTu a my vám pak zaplatíme za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a objedná si u nás cokoliv, čím si udělá radost. Jako bonus od nás navíc získáte finanční odměnu opravdu za každého, kdo se k nám skrz náš banner na vašich stránkách proklikne.

Chci se stát partnerem Jsem partnerem, chci bannery

Proč na své stránky umístit zrovna banner ZOOTu?
Možnost zajímavé finanční odměny - 11 % z hodnoty objednávky + 0,50 Kč/proklik pro vybrané partnery (v případě zájmu kontaktujte prosím podpora+zoot@vivnetworks.com). ZOOT.cz je internetový obchod přinášející svým uživatelům světové trendy za výrazně nižší ceny, a to převážně v oblasti módy, bytového designu a gadgetů. Díky nabídce kvalitního značkového a originálního zboží za ceny, které jinde najdete, můžete očekávat dobrý konverzní poměr mezi zobrazením banneru a zájmem vašich návštěvníků o naše produkty. Prověřeno 140 000 ZOOTery.

Výplata odměny každý měsíc
Odměny vám budeme vyplácet pravidelně každý měsíc, a to bez ohledu na její výši, pokud jsou splněné podmínky výplaty odměn v síti CJ.

Bannery si vybíráte sami
Je zcela na vás, jaký banner z naší aktuální nabídky si vyberete, aby se hodil formátově i obsahově k vašim stránkám. Jen vy sami určujete kdy, komu a kde se bude banner zobrazovat.

Jak přesně mi banner zajistí odměnu?
Banner, který si vyberete, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky. Osvědčený systém společnosti Comission Junction je dále schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu. Aktuální výši vaší odměny můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu. Na konci měsíce vám vaši odměnu vyplatíme.

Jak se stát partnerem?
1. Zaregistrujte se.
2. Zašleme vám přihlašovací údaje do systému.
3. Vyberete si bannery, které se vám nejvíce zamlouvají.
4. Bannery vložíte do stránky a můžete začít sledovat výši svých odměn.

Chci se stát partnerem.
Co byste ještě měli vědět?

 • Platnost cookies 45 dní
 • Provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 45 dnech od doby, kdy uviděl a klikl na naši reklamu.
 • Spolehlivý operátor sítě
 • Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu ZOOT.cz.

Doplňující účastnické podmínky

Výdejny radosti

Brno - Výdejna radosti Koliště

¨

Jedna je dobrá, dvě jsou lepší! Aneb otevřeli jsme druhou výdejnu v Brně přímo naproti Sadům osvobození. K dispozici máte hned 5 kabinek a 2 pokladny.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 12:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 12.00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 12:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Koliště 25, 602 00 Brno

Parkování:

Jedete k nám autem? Zaparkujte ve dvoře IBC. Na parkoviště se dostanete vjezdem z ulice Koliště, je hned vedle vchodu do výdejny.

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Brno - Výdejna radosti Koliště Brno - Výdejna radosti Koliště Brno - Výdejna radosti Koliště Brno - Výdejna radosti Koliště

Brno - Výdejna radosti Nové Sady

Ani v Brně už nás nenajdete v nákupáku, ale hezky na ulici - přímo u tramvajové a autobusové zastávky Soukenická. Vyměňte s námi prostory, kde je zářivka místo slunce, za osobní přístup a výlohy do ulice města, na které je radost pohledět!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 12:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 12.00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 12:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Nové sady 988/2, Brno, 602 00 (Ale pozor, vchází se k nám z ulice Hybešova!)

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Brno - Výdejna radosti Nové Sady Brno - Výdejna radosti Nové Sady Brno - Výdejna radosti Nové Sady Brno - Výdejna radosti Nové Sady

České Budějovice - Výdejna radosti Krajinská

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý! Že by to bylo proto, že si tam můžete vyzvednout radost ze ZOOTu osobně, vše si v klidu vyzkoušet a zaplatit jen to, co vám je?

Najdete nás v příjemné Krajinské ulici č. 212/43 - ve žlutém domě naproti vinárně, 15 min chůzí od autobusového a vlakového nádraží.

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 10:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 10:00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, objednávky pro vás budou připraveny v úterý od 10.00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 18:00
 • SO-NE: zavřeno

Adresa:

Krajinská 212/43, 370 01 České Budějovice

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

České Budějovice - Výdejna radosti České Budějovice - Výdejna radosti České Budějovice - Výdejna radosti České Budějovice - Výdejna radosti

Hradec Králové - Výdejna radosti

Jsme přímo na Masarykově náměstí, kde to žije! K dispozici máte 4 zkušební kabinky, 2 kasy a všechny naše hradecké Radostničky.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 11:30, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 11:30.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 11:30.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a SMS, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.


9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 18:00
 • SO-NE: zavřeno
 • Polední pauza: 13:00 - 14:00

Adresa:

Masarykovo náměstí 538/2, 500 02 Hradec Králové

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Výdejna radosti - Hradec Králové Výdejna radosti - Hradec Králové Výdejna radosti - Hradec Králové Výdejna radosti - Hradec Králové

Olomouc - Výdejna radosti

V Olomouci už to máte komplet – péče o tělo, ducha, chutě a teď konečně i o šatník. Jak to?

Výdejna radosti se nachází v ulici 8. května přímo naproti uzenářství Chodura, o pár desítek metrů dál je pak Kostel sv. Mořice a posilovna. Těšíme se na vás!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý den od 11:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 11:00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 19:00
 • SO-NE: zavřeno

Adresa:

8. května 519/11, 779 00 Olomouc

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Praha - Výdejna radosti Olomouc Praha - Výdejna radosti Olomouc Praha - Výdejna radosti Olomouc Praha - Výdejna radosti Olomouc

Ostrava - Výdejna radosti

Jsme na ulici 28. října, která je tak dlouhá, že snad vede až do Prahy. Tam ale nechoďte – stačí, když vystoupíte na zastávce Hulváky, která je hned vedle naší výdejny. V té pak najdete 2 zkušební kabinky, 2 kasy a ∞ úsměvů.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 10:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 10:00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 10.00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a SMS, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 19:00
 • SO-NE: zavřeno
 • Polední pauza: 13:00 - 14:00

Adresa:

28. října 1424/295, 709 00 Ostrava - Hulváky

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Výdejna radosti - Ostrava Výdejna radosti - Ostrava Výdejna radosti - Ostrava Výdejna radosti - Ostrava

Pardubice - Výdejna radosti

Byla jen otázka času, kdy ZOOT podlehne pokušení legendárního pardubického perníku a přesune se přímo ke zdroji. Ve výdejně na Palackého třídě přímo naproti Tescu najdete 2 kabinky a 1 kasu. A pozor, na ulici koukáme z 1. patra.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 10:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 10:00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:00, můžete si ji vyzvednout v úterý od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a SMS, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.


9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h

Otevírací doba:

 • PO - PÁ: 9:00 - 18:00
 • SO - NE: zavřeno
 • Polední pauza: 13:00 - 14:00

Adresa:

Palackého třída 1932, 53002 Pardubice

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Výdejna radosti - Pardubice Výdejna radosti - Pardubice Výdejna radosti - Pardubice Výdejna radosti - Pardubice

Plzeň - Výdejna radosti

Plzeň, to je nejen orosená Plznička, fotbal a hokej, ale nově i svěží móda a design.

Takže jakýpacopa, přijďte si věci v klidu vyzkoušet, nebo jen tak posedět do našeho Tunelu, kousek od Náměstí, cestou k Mlýnské strouze, naproti Černé věži, hned vedle Salzmannů. Těšíme se na vás i vaše nakupování módy online!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Při objednávce do 18:00 od pondělí do čtvrtka budete mít zboží na výdejně druhý pracovní den od 11:00, při objednávce po 18:00 tam bude přesně o den později.

Páteční a víkendové objednávky do neděle 18:00 pro vás budou připraveny v pondělí od 11.00.

Pokud objednávku vytvoříte v neděli po 18:30, můžete si ji vyzvednout v úterý od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 9:00 - 19:00
 • SO-NE: zavřeno

Adresa:

Pražská 12/88, 301 00 Plzeň

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Plzeň - Výdejna radosti Plzeň - Výdejna radosti

Praha - Výdejna radosti Anděl

Přijďte si udělat radost jak z amerického bijáku! Najdete nás i na trase linky metra B - přímo v budově multikina Cinestar na Andělu. Dobrodružství Indiana Jonese na cestě do naší Výdejny radosti ale nečekejte, stačí pár kroků přes otevřené náměstíčko v ulici Stroupežnického a jste tam. Těšíme se na viděnou!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáteli do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:45.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:45.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 10:00.


Objednáteli do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:45.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:45.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:30.

So - Ne
Objednáte-li v pátek po 18:30, v sobotu či v neděli, vyzvedáváte v pondělí od 10:30.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.

9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 09:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Radlická 3179/1C, Praha 5 (v přízemí budovy multikina Cinestar)

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Praha - Výdejna radosti Anděl Praha - Výdejna radosti Anděl Praha - Výdejna radosti Anděl Praha - Výdejna radosti Anděl

Praha - Výdejna radosti Budějovická

Na trase metra C se nyní můžete zastavit pro radost hned třikrát: dvakrát na Hlaváku a nově i na Budějovické. Najdete nás v úrovni výstupu z vestibulu metra, přímo pod KFC. Kuřata sice nemáme, ale zato máme 6 zkušebních kabinek, 3 kasy a spoustu nápadů, jak vám zlepšit den. Těšíme se na vás!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
  Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00. 
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:00. 

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 11:00. 
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.


9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 09:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Olbrachtova 2006/9, Praha 4, 140 00

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Výdejna radosti - Praha, Budějovická Výdejna radosti - Praha, Budějovická Výdejna radosti - Praha, Budějovická Výdejna radosti - Praha, Budějovická

Praha - Výdejna radosti Dejvická

Najdete ji pořád za rohem od Kulaťáku a zdá se, že díky vaší radosti ze šestky jen tak nezmizí. Těšíme se na viděnou!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:00. 

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.


9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 09:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Na Hutích 665/8, 160 00 Praha 6

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Praha - POP-UP Výdejna radosti Dejvická Praha - POP-UP Výdejna radosti Dejvická Praha - POP-UP Výdejna radosti Dejvická Praha - POP-UP Výdejna radosti Dejvická

Praha, Flora

Na Floře v ulici Chrudimská přímo naproti vchodu do nákupního centra vykvetla další Výdejna radosti, kde si žádné 3D brýle pro zážitek nasazovat nemusíte. Stačí vám jeden úplně normální pohled na naše usměvavé tváře a radost pro dnešní den je na světě. Ať kvete! 

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:00.

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 10:00.
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 10:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.


9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 09:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Chrudimská 2364/4, 130 00 Praha 3 Vinohrady

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Praha, Flora Praha, Flora Praha, Flora Praha, Flora

Praha - Výdejna radosti Hlavák

Najdete nás přímo na Hlavním nádraží v Praze, 10 kroků od výlezu z metra C. Čeká na vás 100 m² plných módní i designové inspirace, zkušební kabinky a hlavně naše sličné vydavačky radosti, které nenabírají zpoždění.

Pro Pražáky pár kroků do schodů z metra, pro dojíždějící a výletníky do matičky Prahy možnost vyzvednout si balíček cestou domů.

Přijďte si k nám pro radost!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáteli do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:30.

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v neděli od 11:30.
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 9:30.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.8 - 9 h 9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-NE: 8:00 - 20:00

Adresa:

Wilsonova 300/8, Praha 1

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Výdejna radosti - Hlavní nádraží Výdejna radosti - Hlavní nádraží Výdejna radosti - Hlavní nádraží Výdejna radosti - Hlavní nádraží

Praha - Karlín

V Karlíně to konečně žije! Tu příjemná kavárna, tam delikatesní restaurace – a tady nová Výdejna radosti! Najdete nás hned vedle Bageterie Boulevard a naproti ČSOB. Zkoušet můžete ve 4 kabinkách a k placení vám poslouží 2 kasy.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:00.

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 10:00.
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 10:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 09:00 - 20:00
 • SO: 11:00 - 18:00
 • NE: zavřeno

Adresa:

Křižíkova 328/81, Praha 8 - Karlín

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Praha - Výdejna radosti Karlín Praha - Výdejna radosti Karlín Praha - Výdejna radosti Karlín Praha - Výdejna radosti Karlín

Praha - POP-UP Výdejna radosti Zličín

Bouráme šeď nákupních center a vydáváme RADOST už i tady! Naši POP-UP Výdejnu najdete v Metropoli Zličín, přímo uprostřed obchodů ONLY a Jack & Jones – stačí vejít do jednoho z nich. Kasu využijete naši, kabinky máme společné s obchodem.

BONUS: Za každou zaplacenou objednávku na Výdejně vám dáme poukaz v hodnotě 150 Kč na cokoliv z kamenných obchodů ONLY, Jack & Jones a Vero Moda v Metropoli Zličín s platností jeden týden. Yes!

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinky) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáteli do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte druhý den od 9:00.


Objednáteli do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 13:00.
Objednáte-li do 15:00, vyzvedáváte ten samý den od 18:00.
Objednáte-li do 18:30, vyzvedáváte v sobotu od 11:00.

So - Ne
Objednáte-li v sobotu do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 10:00.
Objednáte-li v neděli do 18:30, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Vyhněte se frontám

V tuto dobu si s vámi stihneme i popovídat.
V tuto dobu je vše tak akorát.
V tuto dobu si pro radost chodí nejvíce z vás.

9 - 10 h 10 - 11 h 11 - 12 h 12 - 13 h 13 - 14 h 14 - 15 h 15 - 16 h 16 - 17 h 17 - 18 h 18 - 19 h 19 - 20 h

Otevírací doba:

 • PO-NE: 09:00 - 21:00

Adresa:

Řevnická 1, 155 21 Praha 5

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Říčany u Prahy - Zoot Kiosek

POZOR, najdete nás v hale A1 (viz mapka)

Malý, ale šikovný. Takový je ZOOTí „kiosek“ přímo v našich kancelářích v 1. patře (šipky vás navedou). Bonus: je to hned vedle našeho říčanského skladu, takže svou objednávku tu budete mít cobydup. Jedete autem? Zaparkovat můžete přímo před budovou.

 • Doprava zdarma
 • Zkoušírna (kabinka) - zboží si vyzkoušíte a zaplatíte jen to, co opravdu chcete
 • Vracírna - na výdejním místě přijímáme i vrácené zboží

Doba doručení:

Po - Čt
Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 11:00.
Objednáte-li do 14:00, vyzvedáváte ten samý den od 15:00.
Objednáte-li do 24:00, vyzvedáváte druhý den od 11:00.


Objednáte-li do 10:00, vyzvedáváte ten samý den od 11:00.
Objednáte-li do 14:00, vyzvedáváte ten samý den od 15:00.
Objednáte-li do 24:00, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.

So - Ne
Objednáte-li v sobotu celý den, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.
Objednáte-li v neděli celý den, vyzvedáváte v pondělí od 11:00.

Než se vydáte na výdejní místo, počkejte na e-mail a sms, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Otevírací doba:

 • PO-PÁ: 11:00 - 19:00
 • SO-NE: zavřeno

Adresa:

Zoot a.s., hala A1, Černokostelecká 2246, Říčany, 251 01

POZNÁMKA:
Vyčkejte prosím na e-mail, že je vaše zboží připraveno k vyzvednutí. Od té chvíle na vás bude čekat 3 dny (pokud si ho do té doby nevyzvednete, bude vráceno zpět do skladu a vaše objednávka zrušena). Platit můžete kartou i v hotovosti.

Říčany

Zároveň stále hledáme nová místa pro naše výdejny, takže jestli máte nějaká přání a tipy, kde bychom mohli otevřít další, určitě nám napište na hledamevydejny@zoot.cz, budeme rádi.


2. Zákazníci

Super moderní e-shop, krásné zboží. Mohu jen doporučit.
Olinka
Obchod mě baví, oblečení i doplňky jsou originální a za příjemné ceny, kupovala jsem dvakrát, jednou pro sebe a jednou pro někoho, z toho jednou přišlo zboží o několik dnů později takže jsem musela dárek dávat k narozeninám opožděně. Komunikace s obchodem byla ale skvělá a přítelkyně měla z bot strašnou radost, takže se čekání rozhodně vyplatilo!
Anna
Poměrně solidní nabídka kvalitního zboží za rozumné ceny. Část objednávky reklamována, komunikace bez problému. Doporučuji vyzkoušet.
Pissi
Mám pozitivní zkušenost, takže rozhodně doporučuji. Konečně někdo nenabízí jen nízkou cenu, ale i zajímavou a kvalitní nabídku.
Klára
Dobrý den,

peníze došly v pořádku. děkuji mnohokrát za naprosto úžasný přístup k zákazníkovi. Jste vzorem pro všechny ostatní zásilkové obchody!

--
S pozdravem K.V.
Kateřina Viktorová
Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za Vaše služby. Tenisky mi byly malé a byla to
má chyba, protože až po odkliknutí objednávky jsem si všimla Vašeho
upozornění, že tenisky této značky jsou menší...nicméně okamžitě jsem
objednala o číslo větší, které tam na mě jako poslední čekaly :-). Ty také
došly v pořádku a jsou zaplaceny.

Nicméně uznávám, že s takovými službami, včetně tohoto oznámení o doručení
vráceného zboží, jsem se opravdu nikde nesetkala a je to opravdu velmi
příjemné, takže teď na vaše stránky určitě zavítám častěji:-)...ať se Vám
velmi daří a přeji pěkný zbytek dne, Romana L.
Romana Labaničová
Dobrý den,
včera 13.3. po 17 hod jsem si vyzvedávala zboží ve výdejně radosti ZOOT v Plzni v Dřevěné ulici. A musím říct, že mi nákup udělal opravdu radost, kromě pěkného trička, kterým jsem udělala Dobro :) na tom měla velkou zásluhu slečna prodavačka svým milým a profi chováním. Tímto bych ji chtěla pochválit, protože přesně takové by prodavačky měly být. Doufám, že mou pochvalu slečně vyřídíte.

Děkuji.
S pozdravem Barbora Vladyková
Barbora Vladyková
Dobrý den,

chtěla bych Vám sdělit, že kabelka došla v pořádku a je moc krásná. Děkuji za Vaší ochotu a vstřícnost a přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.
S pozdravem Jitka Gubášová
Jitka Gubášová
Dobrý den,

přiznám se, že jsem člověk časově vskutku vytížen, nicméně nedá mi nevyužít
pár minut pro to,
abych Vám napsal, jak jsem spokojen s vyřízením reklamace bot, které jsem u
Vás zakoupil.
Vadou bylo, že u pravé boty došlo k upadnutí podpatku. Očekával jsem
(zkušenost z běžných
obchodů) argumentaci ve smyslu: "Pane, máte plochý nohy - reklamaci
nemůžeme uznat."
Den po doručení bot mi přišla informace o tom, že mi budou do 10ti dnů
zaslány peníze zpět na účet.
Ve skutečnosti to bylo hned den poté, tj. dnes. Celá operace trvala 3 dny s
tím, že jste se mi
ještě omluvili - neskutečné. Držím Vám palce, líbí se mi, jak ten obchod
děláte.

S botama jsem byl jinak velmi spokojený a proto už opět vybírám u Vás
(neboť jsem spokojený
také s košilemi, které jsem u Vás zakoupil).

Tak se držte a hodně zdaru.

Pavol Kehl
Pavol Kehl
Dobry den,

chtela bych Vam moc podekovat za rychlost odeslani balicku, vcera jsem odeslala a dnes doruceno, neuveritelne !! :-)
Se zbozim jsem moc spokojena, kvalitni...
Urcite toto nebyl muj posledni nakup u vas, uz projizdim vase stranky, co bych zase objednala :-)
Opravdu parada,
jeste jednou velke DIKY a preji hezky vikend

Jitka Hruzova
Jitka Hrůzová
Jsem toho názoru, že je třeba chválit, když je něco hezkého a pozitivního,
protože nadávajících lidí za den člověk potká spoustu :-)

A s mladší dcerou máme nový výraz - jdeme "zootovat" - zejména večer při
televizi, každá na klíně svůj notebook či tablet a už jedeme, aby nám
náhodou něco neuteklo :-D

S pozdravem

Jitka Duhová
Jitka Duhová
Jste vážně bezva! Váš název centrum zákaznické radosti mě baví.
Tak Vám pane Josephe☼ na dálku mávám. O tomhle je život, nejste " škrobený"
neosobní eshop, proto u Vás lítám na netu neustále( jak je patrné z mých
objednávek....)má intuice mě opět nezklamala.♥
Blanka Nová
Děláte nám radost,díky!
M. Pokorná
Obdivujem zoot za vsetko,co dokazal. mate moj sialeny respekt a ste jedna z mala znaciek, s ktorou travim svoje rana vedome.;) dakujem za to, ze nam robite vsetkym tak prirodzenym sposobom radost a to zdaleka nie som nakupna maniacka. musite byt na seba vsetci strasne pysni.
Katka
Dnes jsem dopoledne obdržela šedou kabelku s přívěskem DSUK. Velice se mi líbí, jsem spokojená a překvapená rychlým doručením, všechna čest Vašemu
podniku.Srdečný dík a doufám, že si brzy objednám něco dalšího.
Jiřina Senková
Dobrý den,

dnes mi prisla vyššie uvedená zásielka - koralova šatka passigatti. Je to krásny kúsok, dakujem pekne.

Tiež ocenujem rýchle dodanie na Slovensko!!! :-) Satka mi prisla rýchlejsie z CR ako niekedy z nasej republiky. :-)

dakujem, pekny den prajem

Lucia
Lucia Božiková
Dobrý deň, ďakujem Vám za rýchle vybavenie objednávky.
Prvý krát som si u Vás objednávala topánky a som neskutočne spokojná.
Váš tovar bol doručený veľmi rýchlo, je kvalitný , sedí číslo,nič ma neomína, nemám čo vytknúť.Teším sa na ďalšiu objednávku.
Som rada že som dostala tip na vašu stránku. Pekný deň!
Milada Poluchová
Jste výjimečný obchod a děláte skvělou práci.
Jan Malinovský
Dobrý den,

chci Vám velmi poděkovat za velmi profesionální a zároveň lidský přístup,
který nabízíte svým zákazníkům. Ještě jsem se nesetkala s tak kvalitními a
poctivými službami jaké nabízíte vy a za to Vám patří obrovské poděkování a
uznání. V dnešním komerčním světě je to jako pohlazení. :-)

Mějte se krásně, přeji spoustu energie a optimismu ve Vašem podnikání.

S úctou
Blanka Přidalová
Blanka Přidalová
Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za email, který se přiznám, že jsem ani nečekala.

Ráda bych Vás pochválila za naprosto bezkonkurenčně perfektní přístup k zákazníkům (v ČR obzvláště nevídané :-).

Děkuji.
Michaela Zítková
Děkuji, se zbožím jsme byl spokojen, pouze jsem neodhadl velikost. Hned jsem
objednal novou zakázku s jinou velikostí. Jsem velice spokojen s rychlostí a
profesionální souhrou se zásilkovou společností. Jste seriózní společnost na
internetovém trhu a budu Vás velice rád doporučovat.
Petr Kosík
Dobrý den, velmi děkuji za rychlé vyřízení vrácení zboží a peněz na účet.
Velmi jsem také ocenila štítek na zpětný balík bez placení poštovného.
Nic mi nebrání v tom objednat příště bez obav, že by se zboží nemohlo vrátit nebo vyměnit.
Katka Čepelková
Děkuji za ochotu. U vás bude asi opravdu centrum radosti :-D
Martina Drábková
Díky moc za Váš rychlý servis a milý přístup k zákazníkovi, který se ne tak často vidí. Takže jen tak dál.
Kateřina Jarkovská
Děkuji, jste nejlepší ! Opravdu RADOST u Vás nakupovat :)
Markéta Hulánová
To je neuvěřitelné - opravdu splnění přání na počkání, moc Vám děkuji. Je vidět, že to inzerované dělání radosti (které jsem nejdřív pokládala jen za další chytrý marketingový tah) berete opravdu zodpovědně:-))
Markéta Skálová
Dobrý den,

nedělám to často, asi tak jednou za rok, ale tentokrát opravdu musím. K
ničemu to nebude, ale i tak mám potřebu *pochválit* Váš obchod a Vaše
jednání.
V době, kdy se každý obchodník snaží svého zákazníka všemožně nalákat a
následně oškubat, je Zoot výjimkou a opravdu Vaše heslo "Udělejte si
radost" jste splnili nad má očekávání.
Abych moc nezdržovala, tak musím poděkovat a pochválit skvělý přístup k
zákazníkovi, a to ať již v rychlosti dodání, tak hlavně v možnosti vrácení
zboží, které velmi usnadníte jednoduchým formulářem. Co mě dostalo, a jste
první obchodník, se kterým jsem se setkala a poskytuje tuto možnost, je, že
jste mi zaslali předvyplněnou nálepku k zaslání zboží zpět pro Českou poštu
a poštovné hradíte Vy.
Další věcí, kterou jste mne šokovali, je, že včera večer jsem podala balík
na poště a Vy následující den už dopoledne (díky výjimečně rychlému
doručení) máte zpracováno a já mám reakci následující den v mailu.
Neuvěřitelné!
Opravdu díky za Váš přístup!
Zuzana Aneltová
Taktéž bych ráda poděkovala za vskutku solidní, precizní a navíc skutečně radostné jednání ze strany společnosti ZOOT. Přeji všem, kteří se na radosti podílíte, co nejvíce tak spokojených a radostných zákazníků jako jsem já:-).
Inka Samková
Zatím překonáváte všechny internetové obchody - a že jsem objednávala jak soukromě tak i služebně již na hodně z nich.

Váš celkový milý přístup k zákazníkovi a rychlost s jakou jste schopni vše řešit nemá obdoby.

Velice si cením a děkuji za Vaši profesionalitu.
Miroslava Kříženecká
Dakujem za super zasielku, komunikaciu, rychlost a krasne veci! Super, ze takto robite radost ludom :)
Majka Antalíková
Zoot stoji na vyborne myslence a napriklad tahle zkusenost se zakaznickym servisem je opravdu vyjimecna (a na ceske pomery obzvlaste). Do zadne jine spolecnoati bych si navic ani netroufla napsat takovy dotaz :)
Marie Fianová
Dobrý den
Právě mi dorazil ze včerejška objednaný balíček. Vše bylo v pořádku a za to
vám děkuji, protože v dnešní době najít "poctivý" internetový obchod je
opravdu oříšek. Jsem opravdu spokojená, ještě jednou děkuji.
Tereza Tylšarová
Objednávka byla vyřízena velmi rychle. Jsem
moc spokojená.
Regina Lednlerová
Jste rychlí, úžasní, příjemní, máte skvělé věci a někdy i skvělé ceny !!!!
Jsem na vás závislá !!!!!!!

Jak jsem mohla žít bez Z O O T u ??
Mirka Jarenová
Dobrý den,

objednala jsem si u Vás před pár dny boty - dle Vašeho doporučení, více velikostí. Dnes jsem obdržela platbu za vrácené boty jiné velikosti a chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za skvělou a hlavně nápaditou spolupráci v online objednávání. Nebýt této možnosti -pohodlné zaslání věcí zpět, navíc zdarma, kterou nabízíte, zcela určitě bych si boty neobjednala.

Tedy jsem Vám jen chtěla poděkovat.

S pozdravem, Pessrová
Dominika Pessrová
Děkuji za vynikající přístup k zákazníkovi.
Andrea Hochmanová
Ahoj!

Chci vám touto cestou poděkovat za super servis, jste vážně boží :) Máte krásné věci za dobré ceny a komunikace s vámi je blaho na duši proti jiným obchodům. Vždy příjemně naladěná posádka vašich výdejen (a to i před zavíračkou po celodenním shonu) je bonus navíc!

Díky, přeju hodně štěstí do budoucna!

Barbora
Barbora
Zdravím všechny v Zootu,
díky za skvělé nákupy,
které proběhly hladce a přirozeně, díky za pěkné nové kousky, které jsem si
u Vás pořídila, a hlavně díky za možnost vrácení a objednání jiné velikosti
(ehm, pardon za administrativu navíc s tím spojenou!) :-)
Eva Šperlová
Dobrý den,

ráda bych zootu sdělila, že mi udělal opravdu velikou radost. Nemám ráda
chození obchodech, proto pro mě váš internetový obchod s velkým množstvím
značek představuje příjemnou možnost nákupu. Na rozdíl od jiných e- shopů se
nemusím obávat, že v případě nevyhovujícího zboží budu muset zboží vracet a
připlácet za poštovné a následně pak dlouhé dny čekat na vrácení uhrazené
částky. V případě zootu si objednám, co mi padne do oka, a když mi zboží
nesedí, jednoduše jej vrátím a do dvou dnů mám peníze zpět. Je to skvělé,
díky!!! Mám RADOST!
MgA. Andrea Pavlíčková
Dobrý den,

ráda bych poděkovala za Vaše služby. Ze ZOOTu jsem si objednávala poprvé a oceňuji přehlednost webu a srozumitelnost všech informací, včetně reklamačního řádu. Objednávala jsem si kabát (ano, jeden jsem si nechala) :) a nebyla jsem si jistá velikostí, tedy jsem si objednala ještě jeden na vyzkoušení. Na Výdejně radosti na pražském Andělu byli velmi vstřícní a ochotní, vrácení zboží jednoduché a bez komplikací, peníze dorazily na účet téměř okamžitě. Takže ještě jednou děkuji, takhle by to mělo vypadat. Určitě nenakupuji naposled. :)
Zuzana Slouková
Chtěla bych Vám touto cestou moc, moc poděkovat za to, co děláte a jak to
děláte - jste prostě naprosto skvělí! Mohu říci, že jste vyřešili můj
"problém" se sháněním a výběrem krásných, padnoucích, nápaditých a
"neokoukaných" kousků oblečení (a nejen toho, třeba momentálně také dárků k
Vánocům). Jste prostě "můj ZOOT".

S přáním krásného dne
Sylvie Plačková
Na internetové stránce http://www.zoot.cz/ nakupuji pravidelně a nikdy jsem neměla jediný problém. Prodavačky na „výdejnách radosti" jsou vždy milé a ochotné, výdejna včetně zkušebních kabinek je vždy čistá a upravená a dá se platit jak v hotovosti, tak kartou. Co ale především oceňuji je možnost objednání si více velikostí zboží na výdejnu, kde si mohu vše vyzkoušet a vybrat si velikost, která mi sedí. Co mi nesedí vrátím a neplatím žádné poštovné.
Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace
Dobrý den, zdravím celý skvělý tým ZOOTu!! Dnes jsem obdržela zásilku
radosti, a mám neskutečnou radost, díky VÁM!!:)

Děkuji za radost a jen tak dál, jste nejlepší!!! Díky vám asi nikdy nic
neušetřím:D!!!
Dana
Moc děkuji za to, že inspirujete, děláte to co Vás baví, abyste nám ostatním připomněli, že to jde, že Život je tohle. Poslechnutí intuice, toho nejlepšího v nás.
Iva S.
Jste strasne rychli:-)
Skvela a rychla spoluprace,jsem prekvapena,jak skvele fungujete. Ma prvni zkusenost s vami a urcite ne posledni.
Andrea Vajnar
Dobrý den,

chtěla bych Vám všem moc poděkovat za rychlost odeslání objednávky
(objednala jsem ve čtvrtek ráno a v pátek večer jsem byla v šatech na
plese). Z počátku jsem měla strach, že mi šaty nebudou sedět, ale bála jsem
se zbytečně :) Šaty sedí perfektně a opravdu vypadají jako na obrázku.

Příjemně mě překvapila přiložená nálepka s Vaší adresou pro případ zaslání
zpět. Do otevření balíčku jsem se s tímto nesetkala a myslím si, že je to
oproti ostatním internetovým obchodům VELKÉ PLUS.

Na závěr bych chtěla poděkovat dotyčné, která šaty vrátila, a já tak získala
poslední kousek :)

Ještě jednou velké díky :)


Eva Franzová
Zdravím celý skvělý tým ZOOTu, právě mi od Vás došel další balík radosti!!
Můj vysněný outfit se stal skutečností!!:))), klobouček, který jsem si
koupila v Paříži je podtržen!!! Nedávno jsem se zamyslela, kde v poslední
době nakupuji oblečení- a odpověď je jasná, NA ZOOTU!! Už si ani
nevzpomínám, kdy jsem si naposled nakoupila v nějakém obchodním centru či
jiném obchodě!! Moc Vám děkuji za Váš přístup a originalitu- to vše je k
nezaplacení!!
Dana Doleželová
Vas obchod se mi moc libi a kvalita sluzeb jeste vic!
Doubravka Koubková
Dobrý den!
Moc bych Vás chtěla pochválit za práci, kterou děláte. Objednávám si u Vás
už delší dobu a jsem moc spokojená. Kvalitní kousky, ve kterých nechodí
půlka republiky. Minulý týden jsem si objednala šaty a nejen že perfektně
sedí, ale došly hned druhý den.
Moc děkuji, jen tak dál! :)
Pěkný den.
Lucie Kyjovská
Nedělám to často, ale tady mi to fakt nedá: luxusně komfortní a líbivý web, a vlastně i služby (zdá se zatím, jsem tady poprvé :) Radost nakupovat, bravo.
Filip Zatloukal
Jste skvělí,opravdu s Vámi zažívám radost :-)
Yvona Horzinková
Moc hezky se na Vaši nabídku dívá,vše přehledné,lákavé a věřím,že i kvalitní.
P. Král
Skvělý e-shop, skvělé nápady, skvělé zboží. Ať se vám daří ;)
Helena Nehasilová
Chtela bych vam podekovat za nej internetovy obchod s oblecenim. Moc rada u vas nakupuji. A diky ZOOTu mam jenom super kousky ve svem satniku. Preji vam at se vam porad jenom dari.
Lenka
Z Vašeho internetového obchodu na mě vždy dýchne přívětivost a milý pocit. Hned mám lepší náladu.
Radka

3. Pomoc

30 nej-
častějších
otázek
na ZOOTu

1 /Není ZOOT jogurt?
Ne, ZOOT [zůt] není jogurt, ale obchod s extra žhavými kousky na sebe. Nyní s vylepšenou recepturou!
2 /Jak nás kontaktovat?
2 rychlá a jednoduchá řešení

Telefonicky
Zavolejte nám na naši zákaznickou linku: +420 606 (RADOST) 723 678
Každý všední den jsme vám k dispozici od 9:00 do 18:00.

E-mailem
Veškeré vaše dotazy ohledně objednávek vám zodpovíme na e-mailu: objednavka@zoot.cz
Pro ostatní informace nás kontaktujte na: info@zoot.cz
E-maily vyřizujeme denně, včetně víkendu.

Ostatní informace

Pro média: zuzana.kucerova@zoot.cz
Pro reklamu: marketing@zoot.cz
Pro obchodníky: purchase@zoot.cz
3 /Jakou velikost?

Jak funguje on-offline nakupování

Objednejte si
bez placení víc velikostí

Vše si vyzkoušejte
na Výdejně radosti

Po vyzkoušení zaplaťte
jen to, co vám je

Chci to vyzkoušet > Nejbližší kabinky >

4 /Mohu si být jistá/ý, že je zboží originál?
Nechodíme nikam oklikou. Jednáme napřímo nejen s vámi, ale i s našimi dodavateli. Žádní přeprodávači, žádní tradeři - chceme na vlastní oči vidět nejen zboží, ale i ty, kteří za ním stojí. Poznat co nejvíce o nich i o značce. Jen to je zárukou originálu a dobrého pocitu z dlouhodobé spolupráce. Pokud budete chtít důkaz místo slibů u konkrétního produktu, obraťte se na nás - pošleme vám přesnou informaci o původu.
5 /Mohu zrušit nebo upravit svou objednávku, když jsem ji již odeslal/a?
Ozvěte se nám! Pro jakékoliv změny ve vaší již odeslané objednávce nás kontaktujte na objednavka@zoot.cz, nebo na tel. +420 606 (RADOST) 723 678. Uděláme, co je v našich silách, abychom s objednávkou ještě pohnuli.
6 /Mohu získat zboží, které již není dostupné?
Zboží, které se vám zobrazuje jako nedostupné, nelze objednat, protože ho v tu chvíli nemáme skladem. Můžete využít tlačítko CHCI TO - budete informováni o opětném naskladnění. Můžete nás také kontaktovat a my vám řekneme, jestli budeme mít zboží vůbec ještě v nabídce.
7 /Kdy a jak dostanu svou zásilku?

Výdejny radosti

zdarma

Není nic jednoduššího, než si pro balíček jednoduše dojít. Doprava na výdejnu je zdarma a chůze je radost (můžete samozřejmě využít i jiný dopravní prostředek:).

Více o výdejních místech a informací o délce doby doručení v jednotlivých městech zde.

Zásilková služba PPL

zdarma

Objednávky do 17 hodin předáváme dopravci ten samý den. Proto jsou do dvou až tří dnů u vás. To vše platí pro pracovní dny. Víkendové objednávky vyřizujeme v pondělí.

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete od nás e-mail, že vaše radost už je na cestě. Pak máte možnost sledovat pohyb svého balíčku na stránkách zásilkové služby (www.ppl.cz). V případě jakéhokoliv dotazu můžete službu kontaktovat na jejich zákaznické lince:

 • PPL 840 775 775

E-mailem den předem dostanete oznámení o termínu doručení. Pokud se vám doba hodit nebude, je možné ji telefonicky či e-mailem změnit. Takže se rozhodně nemusíte bát, že vám bude kurýr nervózně volat, že na vás čeká přede dveřmi, až budete zrovna u zubaře.

Společnost PPL také nabízí v některých místech ČR variantu večerního doručení (17:00 až 20:00). Po vyplnění adresy v objednávkovém formuláři se vám tato možnost zobrazí, pokud je v místě vašeho bydliště dostupná.

Česká pošta

zdarma

Objednávky do 17 hodin předáváme dopravci ten samý den. Proto jsou do dvou až tří dnů u vás. To vše platí pro pracovní dny. Víkendové objednávky vyřizujeme v pondělí.

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete od nás e-mail, že vaše radost už je na cestě. V případě jakéhokoliv dotazu můžete Českou poštu kontaktovat na jejich zákaznické lince:

Prostřednictvím SMS nebo e-mailu vám od České pošty přijde informace o pohybu balíku a následně i oznámení o termínu jeho doručení. Ten bývá ve všední dny mezi 8:00-16:00.

Slovensko

zdarma

Tovar vám dovezieme aj na Slovensko! Zadajte vašu slovenskú adresu do objednávkového formulára a automaticky sa vám ponúkne možnosť dopravy až k vám. Radosť k vám príde do troch pracovných dní. Alebo si ju vyzdvihnite už druhý deň na Výdajňach radosti v Bratislave!

8 /Jak se dozvím konkrétní datum doručení své objednávky?
Přesné datum doručení vašeho balíčku vám přijde v potvrzujícím e-mailu, který od nás dostanete po dokončení objednávky. Hned jakmile předáme balíček zásilkové službě, nebo na vás bude čekat ve Výdejně radosti, dostanete od nás ještě jeden e-mail. Vždy tak přesně víte, kde se zrovna vaše radost nachází.
9 /Je možné si domluvit konkrétní hodinu doručení u zásilkové služby?
Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete od nás e-mail, že vaše radost už je na cestě. V tu chvíli je odpovědnost včasného doručení v rukou dopravce. Máte možnost sledovat pohyb svého balíčku na stránkách zásilkové služby (www.ppl.cz). V případě jakéhokoliv dotazu můžete službu kontaktovat na jejich zákaznické lince: 840 775 775-

Dostanete e-mailem den předem oznámení o termínu doručení. Pokud se vám doba hodit nebude, je možné ji telefonicky či e-mailem změnit. Takže se rozhodně nemusíte bát, že vám bude kurýr nervózně volat, že na vás čeká přede dveřmi, až budete zrovna u zubaře. PPL také nabízí v některých místech ČR variantu večerního doručení (17:00 až 20:00). Po vyplnění adresy v objednávkovém formuláři se vám tato možnost zobrazí, pokud je v místě vašeho bydliště dostupná.
10 /Zasíláte zboží i na Slovensko? Do jakých dalších zemí?
Tovar vám dovezieme aj na Slovensko! Zadajte vašu slovenskú adresu do objednávkového formulára a automaticky sa vám ponúkne možnosť dopravy až k vám. Radosť k vám dorazí s PPL do peti pracovných dní. Cena dopravy sú 4 € při platbě kartou a 7 € při platbě dobírkou.

Doprava na Výdajňu radosti v Bratislave je ZADARMO a radosť tam bude uz druhý deň!

Alebo si ju nechajte poslať na pobočku Ulozenka v Bratislave za 39 Kč pri platbe vopred, 59 Kč na dobierku - bude tam uz druhý deň!

Do jiných zemí je po individuální dohodě možné zaslat zboží s poštovným dle ceníku České pošty.
11 /Kolik stojí doprava?
Dopravné zásilkovou službou PPL stojí pro neregistrované 99 Kč a pro pro registrované zdarma po celé České republice, vyzvednutí na pobočce Uloženky pro neregistrované 39 Kč a pro pro registrované zdarma při platbě předem, 20 Kč na dobírku. Stejně tak jako pokud si pro zboží dojdete na Výdejnu radosti, nezaplatíte za dopravu vůbec nic!
12 /Mohu si zboží vyzvednout osobně?
Ano, na našich Výdejnách radosti v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích a Bratislavě. Neplaťte žádné poštovné, vše si vyzkoušejte a odneste si jen to, co opravdu chcete! Více informací včetně mapky, jak se k nám dostanete, najdete zde.
13 /Mohu si zboží někde zkusit?
Výdejny radosti fungují zároveň jako zkoušírny. Objednejte si zboží na jedno z výdejních míst, vše si v klidu zkuste v našich zkušebních kabinkách a zaplaťte jen to, co vám sedí a co opravdu chcete! Více zde.
14 /Dá se na Výdejnách radosti vidět všechno zboží?
Na Výdejnách radosti jsou k vidění jen vybrané kousky z naší nabídky. Výdejny jsou omezeny prostorem a všechno se tam bohužel nevejde. Jistotou tak zůstává si zboží objednat, přijít si ho k nám vyzkoušet a zaplatit jen to, co opravdu chcete.
15 /Je zboží vystavené na Výdejnách radosti prodejné?
Na Výdejnách radosti máme vystavené zboží z nových kolekcí, které nelze na místě zakoupit. Pokud se vám vystavený kousek zalíbí, zeptejte se našich "radostniček" - zjistí vám, zda je zboží dostupné online, případně vám pomohou vytvořit objednávku.
16 /Co když si objednám něco, co mi nebude vyhovovat?
Žádný strach. Máte celých 90 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. A to tak že ZDARMA! V balíčku vám přijde předplacený štítek, který nalepíte na balíček, a neplatíte tak poštovné. Více informací, jak postupovat v případě vrácení zboží, naleznete zde.
17 /Jak vrátím zboží?
Zboží můžete do 90 dnů od doručení vrátit zdarma a bez udání důvodu. Poštovné platíme my - přijde vám už v balíčku ve formě samolepicího štítku "zpětná zásilka", který nalepíte na balíček a ten bude díky tomu už automaticky zaplacený - na poště ho pouze pošlete. Takže za zkoušku opravdu nic nedáte - jako ve zkušební kabince.

1) Vrácení zboží na výdejní místa v Praze, Brně, Plzni a Českých Budějovicích
Není nic jednoduššího, než si zboží objednat na výdejní místo, vyzkoušet si ho a případně ho tam rovnou nechat. Nebo ho tam do 90 dní od doručení přinést zpátky. Všechny vratky a reklamace přijímáme na všech výdejních místech (více informací o nich zde.) Na výdejním místě nevracíme peníze hotově, celou částku (včetně poštovného, pokud jste si objednávku nechávali poslat zásilkovou službou) vám odešleme na bankovní účet do 10 pracovních dnů od chvíle, kdy kolegové ve skladu zboží přijmou.

2) Vrácení zboží poštou
Jednoduše vyplňte vratkový formulář (formulár SK) na zadní straně daňového dokladu, který vám přišel spolu s objednávkou, a nepoužité zboží v původním stavu se všemi visačkami nám pošlete zpět na adresu:

ČR:
ZOOT a.s.
Černokostelecká 2246
251 01, Říčany u Prahy

SR:
ZOOT, a.s. - Výdajňa radosti
Karadžičova 12
811 08 Bratislava

Postup při vracení objednávky:

1) vyplňte svou adresu (= adresa odesílatele) na štítku České nebo Slovenské pošty, který vám přišel spolu s objednávkou
2) nalepte štítek na balíček
3) vyplňte podací lístek
4) balíček podejte na poště a NIC NEPLAŤTE

3) Vrácení zboží ze Slovenska
Postup při vracení zboží ze Slovenska je stejný jako výše, akorát zboží nepřijde se štítkem "zpětná zásilka", a je tudíž potřeba zaplatit poštovné zpět k nám. To vám ale do 10 pracovních dní od přijetí zásilky vrátíme na účet ve výši 74 Kč.
18 /Kdy mohu očekávat zpět peníze za vrácené zboží?
Částku vám vrátíme nejpozději do 10 pracovních dní ode dne, kdy vám přijde e-mail o přijetí zboží. Ponechte si podací lístek do té doby, než vám od nás přijde potvrzení, že jsme balíček přijali.
19 /Co když si zboží vyzvednu osobně a chci ho vrátit poštou?
Pokud si zboží vyzvednete osobně, ale při vracení kompletní objednávky ji budete chtít poslat poštou, místo samolepicího štítku vám do 10 pracovních dní zašleme 74 Kč na váš účet. Dopravné vracíme, pokud je vrácen celý obsah zásilky najednou.
20 /Jak dlouho mám na vrácení zboží?
90 dní od doručení.
21 /Co znamená vrácení zdarma?
Poštovné platíme my - přijde vám už v balíčku ve formě samolepícího štítku "zpětná zásilka", který nalepíte na balíček. Ten bude díky tomu už automaticky zaplacený - na poště ho pouze pošlete. Takže za zkoušku opravdu nic nedáte - jako ve zkušební kabince.
22 /Platí vrácení zdarma i pro vracení ze Slovenska?
Ano! Postup při vracení zboží ze Slovenska je stejný: spolu s objednávkou vám přijde předplacený štítek Slovenské pošty "zpětná zásilka". Pokud vám štítek z nějakého důvodu nepřijde, poštovné zpět k nám vám proplatíme na účet ve výši 2.70 €
23 /Jak reklamuji zboží?
Pokud by se zbožím bylo cokoli v nepořádku, pošlete ho doporučeně na adresu:

ČR:
ZOOT a.s.
Černokostelecká 2246
251 01, Říčany u Prahy

SR:
ZOOT, a.s. - Výdajňa radosti
Karadžičova 12
811 08 Bratislava

nebo ho přineste osobně na Výdejnu radosti v Praze, Brně, Plzni, Česká Budějovicích nebo Bratislavě.

V balíčku nesmí chybět vratkový formulář s důvodem reklamace. Jakmile se nám zboží vrátí, dáme vám ihned vědět a zašleme doklad o přijetí reklamace. Všechny reklamace vyřizují naši zaměstnanci ve spolupráci s dodavatelem. Zboží nevyměňujeme, pouze vracíme peníze. Na vyřízení reklamace máme ze zákona danou lhůtu 30 pracovních dní, snažíme se však reklamace vyřizovat co nejrychleji – 98% reklamací vyřídíme do 10 pracovních dnů od přijetí zboží.
24 /Platíte v případě reklamace poštovné?
V případě reklamace vracíme poštovné 74 Kč, i kdyby bylo již předtím něco z objednávky vráceno. Dopravné vracíme při reklamaci celé objednávky, nebo při reklamaci případného posledního kusu objednávky, který vám doma zbyl.
25 /Můžu vrátit/reklamovat zboží na Výdejně radosti?
Ano.
26 /Můžu vrátit zboží přímo do skladu?
Ne, osobně nám ho do skladu přínést nemůžete. Můžete nám ho ale poslat do skladu poštou na adresu:

ZOOT a.s.
Černokostelecká 2246
251 01, Říčany u Prahy

Poštovné platíme my! Nalepte na balíček předplacený štítek a nic neplaťte.
27 /Co když vracím jen část zásilky?
V případě, že vracíte z objednávky něco poprvé, můžete využít předplacený štítek, nebo vám proplatíme poštovné ve výši 74 Kč.

Pokud jste platili dopravu a něco ze zásilky si necháváte, dopravné vám nevracíme. Více informací ohledně podmínek vracení naleznete zde.
28 /Co když vracím vícekrát z jedné zásilky?
Při prvním vracení z objednávky využijete štítek "zpětná zásilka", nebo vám vrátíme poštovné ve výši 74 Kč. Při druhém vracení zboží ze stejné objednávky vám již poštovné nevracíme. Lepší je tedy rozmyslet najednou, kolik věcí se vám opravdu hodí a co by leželo zbytečně ve skříni – máte na to 90 dní.

Při vracení objednávky po částech vám také nevracíme cenu za dopravu. Tu dostanete zpět v případě vrácení celého obsahu objednávky najednou. Více informací o podmínkách vracení naleznete zde.
29 /Lze zboží vyměnit?
V současné době lze zboží pouze vrátit.

Pokud si přejete jinou velikost či barvu, není nic jednoduššího než si vytvořit na www.zoot.cz novou objednávku. V případě, že zboží s požadovanými parametry nenajdete online, nemáme jej již bohužel k dispozici.

TIP: Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, neváhejte a objednejte si na zkoušku klidně obě dvě. Tu, která vám nebude, můžete do 90 dnů zdarma vrátit.
30 /Kde nás pochválit?
Udělali jsme vám radost? Podělte se o to s námi, vaše spokojenost nás žene dál. Ohodnoťte nás na Heurece, napište nám na Facebook, pošlete fotku na Instagram nebo o nás pípněte na Twitteru. Raději chválíte v soukromí? Napište nám e-mail a rozradostněte nám den.
Můžeme vám pomoc? +420 606 RADOST ( 723 678 ) info@zoot.cz

Největší výběr módy online

250 trendy značek,
300 000 kousků skladem.

Vrácení zdarma

Přijde vám předplacený štítek - nalepíte a nic neplatíte.

Nejradostnější zákaznické oddělení

Vyzkoušejte si nás sami.

Nejrychlejší dodání

Po Praze do 4 hodin, do 2. dne po celé ČR.

Doprava zdarma nad 0 Kč

Pro všechny.

Nejdelší doba na vrácení

90 dní.

4. Prodávejte na ZOOTu

Staňte se naším obchodním partnerem a prodávejte na ZOOTu

Máte vlastní značku, sami navrhujete, zastupujete nějakého designéra? Hledáte lukrativní prodejní kanál?

My hledáme vás!

Jsme největší multibrandový e-shop u nás a na Slovensku. Podporujeme začínající návrháře, přivážíme do naší země značky, které nikdo jiný nemá, ale prodáváme i zavedená jména. Pokud se k nám přidáte, dostanete se do povědomí mnoha lidí. Budete spojeni s úspěšnými značkami z celého světa a s nejlepšími službami, jaké e-shop v Čechách a na Slovensku nabízí.

Upevněte svoje místo na módním trhu v Čechách a na Slovensku. Zajímá vás taková příležitost? Ozvěte se nám na purchase@zoot.cz.

5. Prověřeno ZOOTem

Přímou cestou k originálu. Nechodíme nikam oklikou. Jednáme napřímo nejen s vámi, ale i s našimi dodavateli. Žádní přeprodávači, žádní tradeři - chceme na vlastní oči vidět nejen zboží, ale i ty, kteří za ním stojí. Poznat co nejvíce o nich i o značce. Jen to je zárukou originálu a dobrého pocitu z dlouhodobé spolupráce.

Ani zrnko prachu. Naše zboží nebude sedět v koutě! Hýčkáme si ho v krásném A+ skladu a ke každému kousku přistupujeme v rukavičkách. Nechceme totiž potrhat vaši radost, když už jsme pro vás tak pečlivě vybrali značky, které myslí na detail.

Důvěřuj, ale prověřuj. Provádíme namátkové kontroly kvality přijatého zboží. Pokud nejsme spokojeni třeba jen s maličkostí, zboží nekompromisně vracíme. To platí i pro kontrolu "true to size" - pokud u zboží nesedí velikosti, na ZOOTu ho nenajdete.

Spokojenost nad zlato. Na vašem názoru nám záleží. Jakmile si všimneme vysoké vratkovosti u nějakého zboží, okamžitě prověříme vše od kvality po délky stélek a rukávů. Nebojte se na nás proto v případě pochybností obrátit.

Máme totiž stejný cíl. Udělat vám radost.

6. Magazín

Festival Jeden svět - upcyklace, kožichy a virtuální realita
Festival Jeden svět - upcyklace, kožichy a virtuální realita
Měsíc březen přináší nejen jarní vítr do šatníku, ale také filmový festival Jeden svět. Od 7. března v osmi pražských kinech poběží 123 dokumentárních filmů s tématy z celého...
Fashionstory: Ráno poté
Fashionstory: Ráno poté
Potkali se na večírku a něco je k sobě přitáhlo a nepustilo. Toulali se spolu nocí až do svítání. On ji pozval na snídani, ona jeho ruku pod kabát. Ať to bylo jen pro dnešní noc...
Vévodovy recenze: Boty, které jen tak neprotančíte
Vévodovy recenze: Boty, které jen tak neprotančíte
Na pořádný večírek jsou potřeba pořádné boty. Zvlášť uprostřed zimy se nikomu nechce jít nad ránem domů s děravými podrážkami, nebo úplně bez bot.Vévoda je tu od toho, aby za vás...
Naši skladníci v loňském roce dvakrát obešli zeměkouli
Naši skladníci v loňském roce dvakrát obešli zeměkouli
Bilancujete? My ano, a po loňském roce opravdu rádi.Za rok 2015, který pro nás byl neskutečně rychlý, plodný, náročný a krásný, se stalo tolik čísel:35 238x jste nám telefonovali...
Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra
Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra
Kdyby mi dárky nosil bohatý Ježíšek a byl někdy online, tak bych si moc přál těchto 10 (pro mě) must-have věci: 1 Báječný kulichPár let zpátky bych si klepal na čelo, kdybych si...
Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea
Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea
Já jsem se opravdu snažila. Přísahám, že jsem chtěla udělat výběr POUZE deseti dárků... ale když my máme na ZOOTu zrovna tolik krásných věcí!1 Boty na bowlingKdybych měla vybrat...
Women@Work: Všechny české superženy na jednom místě
Women@Work: Všechny české superženy na jednom místě
Geena Davis kdysi řekla, že na jednu ženskou postavu musí být ve filmu tři mužské. A to platí až dodnes. Knihu Lean In od Cheryl Sandberg prý četly všechny ženy v sále. Kromě mě...
Ve svetru a navždy
Ve svetru a navždy
Říká se, že svetry jsou jako ovesná kaše: zahřejí a navíc k nim můžete přidat cokoliv a budou vždy vypadat dobře. Kde se tento trendy kousek objevil a komu popletl hlavu?Až do...
MATURITA,
MATURITA,
zkouška dospělosti styluAKTUÁLNĚ: Maturitní soutěž je prodloužena o DVA TÝDNY. Soutěžit se ZOOTem můžete až do 23.11.2015!Chceme být fér. Z technických důvodů nám nechodily vaše...
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
DOBRO. by ZOOT vyhlašuje soutěž o grafický návrh textilu pro neziskovou organizaci Centrum Paraple. Zadání: Vytvořit vypovídající, ucelenou,trendovou, elegantní a zároveň zdravě...