ZOOT.

Děkujeme všem za účast! Vítězné návrhy najdete TADY.

Češi vždycky všechno uměli brát s humorem. A i když je současná situace všelijaká, zas bude líp. Tak si to čekání pojďme trochu zpestřit a zároveň udělat dobrý skutek.

Leze vám karanténa na mozek? Paří se vám v roušce nos? Stýská se vám po škole, fitku, hospodě? Navrhněte tričko, které to řekne za vás. Od srdce. A my pak ze srdce rádi věnujeme 100 Kč z každého prodaného kusu Sdružení praktických lékařů ČR. Získané prostředky využijí pro dobrovolníky, kteří po republice distribuuji letáky a ochranné pomůcky pro doktory.

Nápis, obrázek, koláž, cokoli – jediné omezení je velikost max. A4. Svůj výtvor pak pošlete na trikorona@zoot.cz a do předmětu dejte heslo „Koronavirus – společně to dáme“.

Z vašich návrhů vybereme 10 nejlepších, které zařadíme do speciální kolekce ZOOT Original a oceníme poukazem na ZOOT v hodnotě 1 000 Kč.

Z každého prodaného kusu poputuje 100 Kč Sdružení praktických lékařů ČR, a to každý měsíc až do úplného vyprodání.

Termín

• Své návrhy můžete posílat do 3. 4. (včetně).
• 10 nejlepších vyhlásíme 6. 4. na našem Facebooku.
• Trička budou ke koupi od 17. 4. až do vyprodání.


Vzkaz od MUDr. Petra Šonky

„Děkujeme Vám za podporu. Moc si jí vážíme a vnímáme ji jako ocenění práce lékařů a sester v první linii. Sdružení praktických lékařů v řadě regionů prostřednictvím svých členů a s nezištnou pomocí dobrovolníků zajišťuje distribuci ochranných pomůcek mezi praktické lékaře v terénu. Získané prostředky použijeme na zlepšení podmínek pro práci těchto dobrovolníků.“- MUDr. Petr Šonka, předseda SPL ČR