Vydělávejte s námi

Jak? Je to jednoduché! Stačí, když na své stránky umístíte některý z aktuálních bannerů ZOOTu a my vám pak zaplatíme za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a objedná si u nás cokoliv, čím si udělá radost. Jako bonus od nás navíc získáte finanční odměnu opravdu za každého, kdo se k nám skrz náš banner na vašich stránkách proklikne.

Chci se stát partnerem

Proč na své stránky umístit zrovna banner ZOOTu?

Možnost zajímavé finanční odměny až 10 % z hodnoty objednávky. V případě zájmu kontaktujte prosím podpora+zoot@vivnetworks.com). ZOOT.cz je internetový obchod přinášející svým uživatelům světové trendy za výrazně nižší ceny, a to převážně v oblasti módy, bytového designu a gadgetů. Díky nabídce kvalitního značkového a originálního zboží za ceny, které jinde najdete, můžete očekávat dobrý konverzní poměr mezi zobrazením banneru a zájmem vašich návštěvníků o naše produkty.

Výplata odměny každý měsíc

Odměny vám budeme vyplácet pravidelně každý měsíc, a to bez ohledu na její výši, pokud jsou splněné podmínky výplaty odměn v síti CJ.

Bannery si vybíráte sami

Je zcela na vás, jaký banner z naší aktuální nabídky si vyberete, aby se hodil formátově i obsahově k vašim stránkám. Jen vy sami určujete kdy, komu a kde se bude banner zobrazovat.

Jak přesně mi banner zajistí odměnu?

Banner, který si vyberete, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky.

Osvědčený systém společnosti Commission Junction je dále schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu.

Aktuální výši vaší odměny můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.

Na konci měsíce vám vaši odměnu vyplatíme.

Jak se stát partnerem?

  1. Zaregistrujte se.
  2. Zašleme vám přihlašovací údaje do systému.
  3. Vyberete si bannery, které se vám nejvíce zamlouvají.
  4. Bannery vložíte do stránky a můžete začít sledovat výši svých odměn.


Chcete s námi rozjet jinou formu spolupráce, než je prodej vaší značky na ZOOTu? Máte dárky pro naše zákazníky nebo nápad na společnou kampaň? Pište na partners@zoot.cz.

Chci se stát partnerem.

Co byste ještě měli vědět?

  • Platnost cookies 15 dní
  • Spolehlivý operátor sítě
  • Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu ZOOT.cz.

Doplňující účastnické podmínky