sleva

ZOOT.

Černé dámské tepláky Gold Classic 826

1 730 Kč
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Popis produktu

Tyto tepláky se zlatými detaily jsou dlouho očekávanou klasikou. Černý kousek vpředu zdobí minimalistické logo NEBBIA a vzadu jedinečný vzor potisku loga NEBBIA. Tyhle tepláky jsou dokonalé na všechny příležitosti. Můžete se v nich plně soustředit na trénink – díky volnému střihu se v nich budete cítit sebejistě a pohodlně. 

Materiál je velmi měkký a příjemný na dotek. Díky svým technickým vlastnostem je vhodný nejen pro všechny druhy fyzických aktivit, ale také pro intenzivní odpočinkový den. Intenzivní závazek. Intenzivní trénink. Intenzivní černá. Intenzivní střih. Odmítněte ze sebe vydávat cokoliv jiného než 100%. Právě tahle myšlenka se skrývá za INTENSE, naší zbrusu novou dámskou kolekcí, která je ještě přímočarejší než cokoliv předtím a zaměřená hlavně na zlepšování Vašeho výkonu! 

S INTENSE oslavujeme silné a sebevědomé ženy, které se nebojí žít život naplno a které si jdou za svými cíli s dravým odhodláním.S těmito NEBBIA teplákami máš možnost zhmotnit své intenzivní odhodlání k fitness. Nezapomeňte žít fitness naplno, aby byl slogan kolekce „Intense is how I train, intense is how I live” zasloužený právem. 

– Volný střih 

– Pevná guma v pasu 

– Zlatý NEBBIA potisk na zadní straně 

– Minimalistické NEBBIA logo vpředu 

– 2 boční kapsy 

– Tkaničky s kovovými konci 

– Přední imitace zapínání s kovovým knoflíkem 

– Širší střih na nohou 

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

NEBBIA

Černý dámský INTENSE Golden overal 595

1 750 Kč

NEBBIA

High-waist Ocean Power legíny 561 XS,ocean blue

1 360 Kč

NEBBIA

Honey Bunny legíny 820 - černá

1 510 Kč