ZOOT.

Černá dámská golden crop mikina 824

1 440 Kč
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Chytrý a moderní střih. Kultovní NEBBIA lampasy v zářící zlaté barvě. Minimalistické logo. Co jiného ještě potřebujete k dokonalému tréninku? Tento kousek představuje návrat našich oblíbených crop mikin, které dodají Vašemu každodennímu fitness outfitu nádech jedinečného stylu. Nebojte se ale, že by ohrozily kvalitu tréninku – právě naopak. Tato oslnivá kombinace v luxusní zlaté a černé barvě Vám totiž pomůže cítit každý pohyb intenzivněji než kdykoli předtím. 

Mikina je vpředu zdokonalena minimalistickým logem NEBBIA a našimi ikonickými zlatými lampasy, které krásně zdobí kapuci. 

Materiál je velmi pohodlný, měkký a příjemný na dotek. Díky svým technickým vlastnostem je vhodný pro všechny druhy fyzických aktivit a tréninků, od kardio po HIIT. Intenzivní závazek. Intenzivní trénink. Intenzivní černá. Intenzivní střih. Odmítněte ze sebe vydávat cokoliv jiného než 100%. Právě tahle myšlenka se skrývá za INTENSE, naší zbrusu novou dámskou kolekcí, která je ještě přímočarejší než cokoliv předtím a zaměřená hlavně na zlepšování Vašeho výkonu! S INTENSE oslavujeme silné a sebevědomé ženy, které se nebojí žít život naplno a které si jdou za svými cíli s dravým odhodláním. S touto NEBBIA mikinou máte možnost zhmotnit své intenzivní odhodlání k fitness. Nezapomeňte žít fitness naplno, aby byl slogan kolekce „Intense is how I train, intense is how I live” zasloužený právem.

– Moderní crop střih 

– Kapuce s ikonickým lampasem

– Minimalistické zlaté NEBBIA logo vpředu 

– Štítek s malým logem na jedné straně 

– Širšie patenty na spodnej strane a na rukávoch

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

NEBBIA

Černá dámská mikina “INTENSE FOCUS” 825

1 610 Kč