ZOOT.

Černá dámská mikina “INTENSE FOCUS” 825

1 610 Kč
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Je čas nasadit si mikinu a vytěsnit tak vnější svět – jste to jenom Vy a Vaše fitness cíle. Uskutečněte je v této ikonické dlouhé mikině z naší nové kolekce INTENSE. 

Oslnivá kombinace v luxusní zlaté a černé barvě Vám pomůže cítit každý pohyb intenzivněji než kdykoli předtím.Mikina má vpředu nevšední trendy detail v podobě překrytého loga. Je to právě náš jedinečný NEBBIA potisk, který Vám vždy připomene, že jste součástí naší fitness komunity, naší #NEBBIAfamily. 

Materiál je velmi pohodlný, měkký a příjemný na dotek. Díky svým technickým vlastnostem je mikina vhodná pro všechny druhy fyzických aktivit. A samozřejmě také i pro intenzivní odpočinkový den. 

Intenzivní závazek. Intenzivní trénink. Intenzivní černá. Intenzivní střih. Odmítněte ze sebe vydávat cokoliv jiného než 100%. Právě tahle myšlenka se skrývá za INTENSE, naší zbrusu novou dámskou kolekcí, která je ještě přímočarejší než cokoliv předtím a zaměřená hlavně na zlepšování Vašeho výkonu! S INTENSE oslavujeme silné a sebevědomé ženy, které se nebojí žít život naplno a které si jdou za svými cíli s dravým odhodláním. S touto NEBBIA mikinou máte možnost zhmotnit vaše intenzivní odhodlání k fitness. Nezapomeňte žít fitness naplno, aby byl slogan kolekce „Intense is how I train, intense is how I live” zasloužený právem. 

– Delší volný střih 

– Klasická mikina 

– Překrytý zlatý NEBBIA potisk vpředu

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

NEBBIA

Černá dámská golden crop mikina 824

1 440 Kč