ZOOT.

MycoMedica MycoBaby - dračí sirup 200ml

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu. Tradiční čínská medicína pomáhá jak dospělým, tak i dětem. Už po tisíce let. Využívá tradičních receptur, které při výrobě sirupů respektujeme i my.   MycoBaby Dračí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Long Tang Jiang   Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.   Koupí sirupu věnujete 10 Kč na krmivo pro zvířata na farmě Wenet, na která se v této nelehké době často zapomíná.    AKCE - pastelky zdarma   Naše produkty můžete objednat i telefonicky od 8.00 do 15.00 na čísle +420 739 454 915. Certifikát o zdravotní bezpečnosti vydaný SZÚ zde.   Dovolujeme si vás upozornit, že jsme provedli drobné změny ve složení Dračího sirupu. Fruktózový cukr jsme nahradili cukrem glukózovým, který je pro děti zdravější a šetrnější k dětským zoubkům. Chuť nového sirupu je tedy trochu jiná, proto je třeba děti na změnu chuti sirupu postupně navyknout.

Dračí sirup je svým složením primárně zaměřený na podporu obranné energie Qi, tedy na posílení přirozené obranyschopnosti organismu a na celkové doplnění sil při únavě a vyčerpání.  Je zvláště vhodný při změnách ročních období (s nástupem podzimu, kdy dochází k poklesu teplot a s příchodem jara, kdy dochází naopak ke zvyšování teplot), nebo před nástupem dětí do škol (školek) po prázdninách. Podle vědeckých studií přispívá kombinace extraktů z vitální houby Reishi a Cordyceps a extraktu z echinacey k normální funkci horních cest dýchacích.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
 
Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Normální funkce oběhové soustavy
  • Normální hladina cholesterolu v krvi
 Třapatka nachováEchinacea purpurea
  • Normální funkce horních cest dýchacích
  • Normální funkce dolních močových cest
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Obsah balení: 200ml sirupu (= 40 x 5ml sirupu)
 
Složení v jedné dávce (5ml) / ve 4 dávkách (20 ml):

glukózový siruppřečištěná vodalesklokorka lesklá/Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z plodnice 30% polysacharidů - 50mg/200mg housenice čínská/Cordyceps CS-4 (Cordyceps sinensis), extract z mycelia 30% polysacharidů - 50mg/200mg třepatka nachová (Echinacea purpurea), extrakt z kořene 4:1 – 50mg/200mg acerola (Malpighia glabra), extract z plodu 25 % – 50mg/200mg holandské kakao – 25mg/100mg

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

MycoMedica

MycoMedica MycoComplex 90 tobolek

490 Kč

MycoMedica

MycoMedica MULTIcell 60 tobolek

199 Kč

MycoMedica

MycoMedica Vitamín C 30 tobolek

59 Kč

MycoMedica

MycoMedica Reishi sušená 100 gramů

199 Kč

MycoMedica

MycoMedica Chaga 90 tobolek

690 Kč

MycoMedica

MycoMedica Agaricus sušený 100 gramů

199 Kč

MycoMedica

MycoMedica Betaglukan BIOcell 90 kapslí

290 Kč

MycoMedica

MycoMedica Shiitake sušená 100 gramů

169 Kč