Nejlepší akce najdete v naší appce.
Otevřít
SEZÓNNÍ SLEVY AŽ −50 % | Pro jarní kousky se slevou tudy >>>SEZÓNNÍ SLEVY AŽ −50 % >>>

ZOOT.

Růžová dětská miska Mepal Mio

169 Kč
Odesíláme ihned

O produktu

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Talíř s veselými motivy v odolném kvalitním provedení na teplái studená jídla pro malé i větší děti. Ideální na polévku, jogurt,pyré nebo kaše. Produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně. 

Vhodné pro: děti 6 měsíců+ 

Klíčové vlastnosti: na studená i teplá jídla hluboký tvar na polévku, pyréi jogurt pevná a zároveň lehká odolná proti rozbití vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA vhodné do myčky na nádobí,mikrovlnky i mrazničky 

váha 73 g velikost 127 × 127 × 45 mm 

Doporučené použití: Lze mýt v myčce na nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek. Vhodné i do mrazničky a mikrovlnky. 

Složení: Polypropylene PP – BPA free. 

Výrobce: Mepal,Nizozemí. 

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí,úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetněspeciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají širokévyužití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i dopráce. Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů.Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepalnavrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinulMepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické akrásné. Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnilykaždodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvypodle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasovév pestré paletě barev pro každodenní radost. Většina produktů Mepal sevyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiálysplňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneřijsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízíširokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu ašetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují aspolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestoupřispět k lepšímu světu.

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O značce

Mepal

Šedá vzorovaná dětská jídelní sada šesti kusů Mepal Mio

749 Kč

Mepal

Dětská jídelní sada tří kusů v růžové barvě Mepal Mio

669 Kč

Mepal

Světle šedý dětský talíř Mepal Mio

289 Kč

Mepal

Růžový svačinový box Mepal Ellipse ( 350 ml )

229 Kč

Mepal

Dětská jídelní sada tří kusů v modré barvě Mepal Mio

669 Kč

Mepal

Bílá dětská vzorovaná miska Mepal Mio

169 Kč

Mepal

Růžový dětský talíř Mepal Mio

289 Kč

Mepal

Světle modrá dětská miska Mepal Mio

169 Kč

Mepal

Vínová mísa Mepal Cirqula ( 1000 ml )

319 Kč

Mepal

Růžový dětský trénovací talíř Mepal Mio

289 Kč

Mepal

Sada hrnku, talíře a lžíce v petrolejové barvě Mepal Mio

669 Kč

Mepal

Růžový dětský talíř Mepal Mio

249 Kč