ZOOT.

Aviváž s tropickou vůní 1 l Ecozone

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Koncentrovaná aviváž s exotickou ovocnou vůní a ryze přírodními ingrediencemi pro jemné a hebké prádlo. Tropická vůně s tóny broskví, ananasu, jablka a kokosu kombinuje orientální nádech jantaru, pačuli a vanilky.

Ekologická aviváž neobsahuje lůj a skládá se z ryze přírodních ingrediencí a rostlinných extraktů, které pomáhají udržovat vlákna hebká a měkká.

Klíčové vlastnosti:

prádlu dodá jemnost a hebkost

ideální na bavlněné tkaniny

neobsahuje lůj

i pro citlivou pokožku

bez optických rozjasňovačů

bezpečný pro domácí čističky a jímky

balení na 37 pracích cyklů

Doporučené použití:

Aviváž dávkujte dle tvrdosti vody. Na 2-3 kg prádla použijte při měkké vodě: 27 ml běžné zašpinění, na 4-6 kg 40 ml. Tvrdá voda 2-3 kg 40 ml, 4-6 kg prádla 53 ml.

Složení:

Bis Hydroxyetyl Methylammonium Methosulphate, Esterquat (acyloxyethyl), Sorbic Acid, Perfume, Coumarin, Lyral.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99, 5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech.

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Ecozone

Prací gel na vlnu a hedvábí 750 ml Ecozone

199 Kč

Ecozone

Aviváž bez parfemace 1 l Ecozone

165 Kč

Ecozone

Prací gel pro Active Sport 750 ml Ecozone

229 Kč