ZOOT.

Černý difuzér BO Innobiz

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

První výkonný ekologický difuzér! Difuzér BO nejlépe kombinuje atraktivní design a maximální účinnost éterických olejů v aromaterapii.

Výkonný difuzér využívá technologii rozprašované difuze, která je dnes v aromaterapii považována za nejlepší a nejúčinnější řešení. Tato technika skutečně udržuje molekuly éterického oleje neporušené a maximalizuje tak jejich účinek a působení i na několik hodin.

Design difuzérů BO byl navrhnutý slavným anglickým návrhářem ve spolupráci s Ekobo, která vyrábí produkty do domácnosti z udržitelného bambusu. Difuzér BO je krásným objektem do každé domácnosti i kanceláře.

Klíčové vlastnosti:

technologie difuze rozprašování (nebulizér)

nejúčinnější technologie pro využívání účinků éterických olejů

pro plochy až do 100 m2

vyroben z udržitelných materiálů

jedinečný design produktu

Doporučené použití:

Po umístění difuzéru na pevnou plochu nalijte éterický olej (10 kapek) do skleněné nádobky, přikryjte víkem a následně stínidlem a nechte rozptýlit jen několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysoký koncentracím. Víčko na difuzéru lze nastavit na požadovaný směr difúze. Skleněnou nádobu pravidelně čistěte speciálním prostředkem.

Složení:

Tělo: bambusové a dubové dřevo. Skleněná nádoba: ručně foukané sklo.

Balení obsahuje:

1 ručně foukaný skleněný rozprašovač, 1 víčko difuzéru, které se otáčí o 360 °, 1 základna, návod k použití.

Rozměry:

Výška: 20 cm. Průměr: 10 cm.

Rozprašování jako nejúčinnější difuze éterických olejů.

Rozprašování nebo-li nebulizaceje činnost rozprašování kapaliny v mikrokapkách prostřednictvím rozprašovače. Princip nebulizace je založen na Venturiho technice: vrozprašovací komoře rozprašuje vysokorychlostní vzduch éterické oleje uložené v základně skleněné nádoby v mikrokapkách. Lehčí mikrokapičky vycházejí ven do okolního vzduchu přes čepici, která větší kapky nepropustí. Ty se vrací zpět a klesají, aby se znovu rozstříkaly jako mikrokapičky.

Výrobce: Innobiz, Francie

Innobiz byla založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Kromě toho vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadace pro ekologi, udržitelnost a záchranu planety Země.

Jak používat difuzér BO se podívejte zde:

O ZNAČCE

DOPRAVA

Mohlo by se vám líbit

Innobiz

Innobiz Výměnné polštářky pro klip do auta 5 ks

149 Kč

Innobiz

Bílý mini difuzér Mistilia Innobiz

699 Kč

Innobiz

Innobiz Difuzér Musilia

1 499 Kč

Innobiz

Černý difuzér Audelia Innobiz

1 399 Kč

Innobiz

Bílý difuzér Lilia Innobiz

1 145 Kč