sleva

ZOOT.

Opalovací krém SPF 50 50 ml Officina Naturae

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Opalovací krém vyvinutý pro dětskou citlivou a jemnou pokožku. Složením s extra dávkou kdoule italské se zvláčňujícím a zklidňujícím účinkem vhodným i na obličej. S minerálními filtry s vysokou ochranou SPF 50 proti UVA/UVB záření. Krém je bez parfemace a dermatologicky testován. Balení v pumpě.

Vhodné pro:

normální pokožka, suchá pokožka, citlivá pokožka i se sklonem k slunečním alergiím, velmi světlá pokožka, dětská pokožka

Klíčové vlastnosti:

minerální filtr Oxid titaničitý a Oxid zinečnatý účinně působí a chrání pokožku před UVA a UVB paprsky. Minerální filtry vytvoří na pokožce jemnou vrstvu a tím od pokožky odráží sluneční záření. Je odolný vůči UV záření, které pohlcuje a přeměňuje ho na neškodné teplo

extrakt z měsíčku má extrémně zklidňující, hojivé, léčivé, regenerační a anti-aging účinky.

extrakt ze šalvěje má protizánětlivé a desinfekční účinky

arganový olej má silné regenerační účinky díky vysokému obsahu vitaminu E. Významně bojuje proti poškození volnými kyslíkovými radikály, obnovuje vitalitu suché a zralé pleti

lněný olej je bohatý na vitamín E a svoji strukturou se podobá řepkovému oleji. Má výborné regenerační a antioxidační účinky

jojobový olej se považuje za tekutý vosk s vysokým obsahem vitamínu E. Zvyšuje odolnost pleti, má protizánětlivé účinky a zabraňuje tvorbě vrásek a pigmentových skvrn. Obsahuje přirozený UV filtr 2-4

extrakt z kdoule italské obsahuje velké množství vitamínu C a minerálních látek jako draslík, vápník, železo, měď, fosfor a zinek. Pomáhá regenerovat citlivou a extrémně suchou, popraskanou pokožku

neobsahuje chemická barviva

bez parfemace

Náš tip:

Pokud máte velmi světlou pokožku, na jaře nebo jste první dny na sluníčku, chraňte svou pleť právě opalovacím krémem s vysokou ochranou SPF 50.

Doporučené použití:

Před použitím dobře protřepejte. Nebojte se bílého efektu přírodního opalovacího krému. Použijete-li krém ve správném množství, snadno se nanese i bez vytvoření bílé patiny. Krém naneste před sluněním a opakujte po každé koupeli. Opakujte i několikrát denně, zejména pokud se více potíte. Doporučujeme se nevystavovat slunci příliš dlouho a vyhýbat se expozici na slunci během 12-16 hodiny.

Složení:

Aqua, Pongamia Glabra Seed Oil, Dicaprylyl Ether, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 polyricinoleate, Glycerin, Alcohol *, Olea Europaea Fruit Oil, Titanium Dioxide, Oryza Sativa Bran Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil *, Tocopherol, Pyrus Cydonia Fruit Extract *, Argania Spinosa Kernel Oil *, Simmondsia Chinensis Seed Oil *, Malva Sylvestris Leaf Extract *, Bisabolol. * z ekologického zemědělství

Zvolte přírodní opalovací krémy s minerálními filtry!

Fyzikální (minerální) filtry, které se používají ve skutečně přírodních opalovacích krémech, obecně fungují nejlépe a odráží nejvíce slunečního záření. V přírodních opalovacích prostředcích se pro ochranu před UV zářením používají sloučeniny, které lze získat z minerálů neboli nerostů. Nejčastější jsou oxid titaničitý (titanium dioxide TiO2) a oxid zinečnatý (zinc oxide ZnO). Ty nemohou pokožku dráždit ani alergizovat a jsou zcela bezpečné. Fungují na čistě fyzickém principu - na pokožce vytvoří slabou vrstvu, která UV záření odráží. Minerální filtry zaručují nízký dopad na životní prostředí, nepoškozují korálové útesy a mořské ekosystémy.

Vyberte si ten správný SPF!

SPF udává míru ochrany před slunečním zářením, tzn. dobu kdy mohu být bezpečně na sluníčku bez podráždění či spálení pokožky. Nejběžnější bezpečná doba na slunci pro běžnou pleť je asi 15 minut. Faktor 30 tuto dobu prodlužuje na 30násobek, což znamená 450 minut neboli 7, 5 hodiny. Mějte však na paměti, že u moře nebo na horách je intenzita vyšší. Hodnota SPF nesouvisí s dobou strávenou na slunci, spíše udává podíl blokovaných slunečních paprsků.

Jaké je procento ochrany před UVB zářením?

SPF 15 - 93 % SPF 30 - 96, 7 - 97, 4 % SPF 50 - 98 % SPF 50+ - 98, 3 %. I našich podmínkách doporučujeme používat ochrané krémy s minimální hodnotou SPF 30 a více. Osoby s velmi citlivou pokožkou by měly volit přípravky s maximální možnou ochranou a bez parfemace.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB zářením?

UVB záření je odpovědné za spálení kůže, kdežto UVA proniká hlouběji a podílí se na stárnutí pokožky. Obě záření tak mají při delší expozici na pokožku negativní vliv a v nejhorším případě mohou způsobit i rakovinu kůže. SPF faktor vyjadřuje ochranu proti UVB záření. Pokud je na obalu uvedeno UVA v kroužku (bez čísla), tak tento přípravek splňuje normu, že UVA musí mít faktor alespoň ve výši 1/3 faktoru pro UVB. Proto vybírejte vždy takové krémy, které buď jasně komunikují i UVA ochranný faktor anebo mají alespoň UVA v kroužku.

Výrobce: Officina Naturae, Itálie.

Officina Naturae se zrodila v nákupní skupině v Rimini s cílem vytvořit přírodní kosmetiku, ekologické a účinné čistící prostředky s etickým výrobním a distribučním cyklem. Působí na trhu více jak 20 let a zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti získané v oblasti chemicko-farmaceutického, biologického a potravinářského průmyslu.

Hlavní filosofií Officina Naturae je vyrábět testované a vysoce kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. Produktové portfolio je široké: pleťová péče, tělová a vlasová péče, péče o alergickou pokožku, dětská řada, ekodrogerie a péče o domácí mazlíčky.

Produkty mají jednoduché formulace navržené tak, aby byly účinné. Zakládají si na kvalitě vstupních surovin, nepoužívají ropné nebo živočišné suroviny a syntetické látky s nebezpečnými účinky. Snaží se, aby suroviny pocházely z ekologického zemědělství, ze zemí s aktivními projekty, které podporují principy spravedlivého obchodu a zaměstnávání.

Při výrobě se snaží minimalizovat uhlíkovou stopu. Výrobky balí do plastových obalů vyrobených z bioplastů. Proto všechny produkty mají pečeť a nesou poselství "Biosostenibile" - "biologicky rozložitelný“, která zaručuje závazek šetrného zacházení a ochrany zdraví a životního prostředí.

O ZNAČCE

DOPRAVA

Officina Naturae

Opalovací krém SPF 15 125 ml Officina Naturae

398 Kč

Officina Naturae

Opalovací krém na obličej SPF 15 50 ml Officina Naturae

348 Kč