ZOOT.

Ochranný vlasový olej 100 ml Officina Naturae

  • Doručení za 5 - 7 pracovních dnů
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O produktu

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Lehký vlasový olej využívá účinků arganového a hroznového oleje. Společně s vitamínem E chrání vlasy a konečky před poškozením způsobené sluncem, solí nebo chlorem v bazénu. Vytvoří nepropustný závoj, který chrání vlasy před suchostí a dalšími vnějšími vlivy. Vlasy vyživuje a nezatěžuje.

Vhodné pro:

všechny typy vlasů

Klíčové vlastnosti:

arganový olej má silné regenerační účinky díky vysokému obsahu vitaminu E. Významně bojuje proti poškození volnými kyslíkovými radikály a obnovuje vitalitu suchých konečků vlasů

olej ze semen hroznů obsahuje kyselinu linolovou a vitamin E, které podporují zdraví a lesk vlasů. Zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Vyživuje suchou pokožku hlavy

vitamín E zabraňuje oxidaci vlasů, posiluje pokožku a chrání vlasy před vlivy vnějšího prostředí

lehké složení vlasy nezatěžuje

neobsahuje chemická barviva a je dermatologicky testován

Náš tip:

Vlasový ochranný sprej můžete použít i jako intenzivní vlasovou kůru před umytím vlasů.

Doporučené použití:

Naneste vlasový olej před nebo po pobytu na slunci malým postřikem na konečky vlasů a potom rovnoměrně rozložte po zbytku délky vlasů. Neoplachujte a po koupání opakujte. Jako vlasovou kůru nastříkejte na suché vlasy, zabalte pod ručník a nechte několik minut působit. Poté vlasy umyjte.

Složení:

Vitis Vinifera Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Argania Spinosa Kernel Oil *, Tocopheryl Acetate, Parfum *, Geraniol, Limonene. * z ekologického zemědělství

Výrobce: Officina Naturae, Itálie.

Officina Naturae se zrodila v nákupní skupině v Rimini s cílem vytvořit přírodní kosmetiku, ekologické a účinné čistící prostředky s etickým výrobním a distribučním cyklem. Působí na trhu více jak 20 let a zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti získané v oblasti chemicko-farmaceutického, biologického a potravinářského průmyslu.

Hlavní filosofií Officina Naturae je vyrábět testované a vysoce kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. Produktové portfolio je široké: pleťová péče, tělová a vlasová péče, péče o alergickou pokožku, dětská řada, ekodrogerie a péče o domácí mazlíčky.

Produkty mají jednoduché formulace navržené tak, aby byly účinné. Zakládají si na kvalitě vstupních surovin, nepoužívají ropné nebo živočišné suroviny a syntetické látky s nebezpečnými účinky. Snaží se, aby suroviny pocházely z ekologického zemědělství, ze zemí s aktivními projekty, které podporují principy spravedlivého obchodu a zaměstnávání.

Při výrobě se snaží minimalizovat uhlíkovou stopu. Výrobky balí do plastových obalů vyrobených z bioplastů. Proto všechny produkty mají pečeť a nesou poselství "Biosostenibile" - "biologicky rozložitelný“, která zaručuje závazek šetrného zacházení a ochrany zdraví a životního prostředí.

Barva: bílá
Objem: 100 ml

O značce

Doprava

Mohlo by se vám líbit