extra 30% sleva

ZOOT.

Kulatý keramický thermo kartáč 23 mm Olivia Garden

  Twisto soutěž
  Udělejte si radost hned, plaťte až po Vánocích.

  O PRODUKTU

  Partnerské zboží

  Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

  Popis produktu

  Krásný kulatý keramický thermo kartáč s nylonovými štětinkami pro perfektní styling.

  Kartáč je lehký a díky bambusové rukojeti také velmi příjemný do ruky, tělo je keramické a proto splňuje ty nejnáročnější požadavky při foukání vlasů. Kartáč se vyhřívá rovnoměrně po celé délce, proto je výsledek tak efektivní a rychlý. Ionizační technologie vlasy prozáří a uhladí.

  Keramický thermo kartáč z řady Healthy Hair s keramickým povrchem, který zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling. Sušení vlasů by mělo být v ideálním případě rychlé, s krásným a rovnoměrným výsledkem - bez přehřátí a vysušení vlasů.

  Průměr kartáče: 23 mm.

  Kartáč má antistatické štětiny. Elektrostatický náboj vlasů je věčným problémem péče o vlasy. Protože štětiny jsou nejintenzivnější v kontaktu s vlasy, mají v této otázce rozhodující význam. Antistatické, ionizované plastové štětiny, jako u tohoto kartáče Olivia Garden, účinně zabraňují nabíjení vlasů statickou elektřinou pro rovné a lesklé vlasy. Vrstva kutikuly každého z vlasů bude poté uzavřena, což účinně zabraňuje nežádoucímu vysychání vlasů.

  Ergonomická rukojeť Olivia Garden s protiskluzovým materiálem zajišťuje maximální pohodlí. Pro dobré uchopení a bezpečné používání je velmi důležitá rukojeť kartáče. Během kartáčování by neměl sklouzávat a měl by dokonale padnout do ruky.

  Kartáč Olivia Garden z řady Bamboo Comb Healthy Hair patří do série Healthy Hair - Healthy Planet. Hřebeny a kartáče z této série jsou vyráběny z bambusu, aby se zamezovalo odlesnění planety. Bambus je pevnější, lehčí a odolnější proti poškození než dřevo, ale zároveň roste mnohem rychleji a proto ho lze považovat za 100% obnovitelný zdroj. Použití této alternativy ke dřevu pomáhá snížit odlesňování na celém světě a je také příspěvkem k ochraně životního prostředí a klimatu.

  Složení: Materiál těla kartáče: Bambus. Stětiny: Nylon.

  Světoznámá kadeřnická značka Olivia Garden se specializuje na unikátní hřebeny a kartáče. Byla založena v Belgii v roce 1968 kadeřníky Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Nabízí víve než 100 produktů jak pro profesionální kadeřníky tak domácí potřebu.

  Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu. Jejich řada Ecohair a Eco Friendly Bamboo Hair jsou navrženy v souladu s přírodou.

  O ZNAČCE

  DOPRAVA

  Olivia Garden

  Kartáč na vlasy Paddle HHP6 Olivia Garden

  199 Kč

  Olivia Garden

  Kulatý keramický thermo kartáč 33 mm Olivia Garden

  189 Kč

  Olivia Garden

  Kartáč na vlasy Combo Olivia Garden

  338 Kč

  Olivia Garden

  Kartáč na vlasy Paddle HHP7 Olivia Garden

  229 Kč

  Olivia Garden

  Kulatý keramický thermo kartáč 53 mm Olivia Garden

  279 Kč

  Olivia Garden

  Olivia Garden Healthy Hair Kartáč s kančími štětinami 20 mm

  189 Kč

  Olivia Garden

  Olivia Garden Bamboo Comb Healthy Hair Hřeben HHC1

  89 Kč

  Olivia Garden

  Kartáč na vlasy Paddle HHP5 Olivia Garden

  229 Kč

  Olivia Garden

  Kulatý keramický thermo kartáč 43 mm Olivia Garden

  209 Kč

  Olivia Garden

  Olivia Garden Healthy Hair Kartáč s kančími štětinami 30 mm

  249 Kč

  Olivia Garden

  Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 63 mm

  399 Kč

  Olivia Garden

  Olivia Garden Healthy Hair Hřeben HHCC4

  89 Kč