sleva

ZOOT.

Oválný kartáč na vlasy Detangler Olivia Garden

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Kartáč je šetrný k vlasům i pokožce hlavy a zároveň podporuje jejich snadné rozčesávání. Ionizované štětiny zakončené kuličkou navíc jemně masírují a podporují prokrvení pokožky. Vhodný pro všechny typy a délky vlasů. Snadno rozčešeí mokré i suché vlasy.

Kartáč má antistaické nylonové štětiny. Elektrostatický náboj vlasů je věčným problémem péče o vlasy. Protože štětiny jsou nejintenzivnější v kontaktu s vlasy, mají v této otázce rozhodující význam. Antistatické, ionizované plastové štětiny, jako u tohoto kartáče Olivia Garden, účinně zabraňují nabíjení vlasů statickou elektřinou pro rovné a lesklé vlasy. Vrstva kutikuly každého z vlasů bude poté uzavřena, což účinně zabraňuje nežádoucímu vysychání vlasů.

Ergonomická rukojeť Olivia Garden s protiskluzovým materiálem zajišťuje maximální pohodlí. Pro dobré uchopení a bezpečné používání je velmi důležitá rukojeť kartáče. Během kartáčování by neměl sklouzávat a měl by dokonale padnout do ruky.

Kartáč Olivia Garden z řady Eco Hair patří do série Healthy Hair - Healthy Planet. Hřebeny a kartáče z této série jsou vyráběny z bambusu, aby se zamezovalo odlesnění planety. Bambus je pevnější, lehčí a odolnější proti poškození než dřevo, ale zároveň roste mnohem rychleji a proto ho lze považovat za 100% obnovitelný zdroj. Použití této alternativy ke dřevu pomáhá snížit odlesňování na celém světě a je také příspěvkem k ochraně životního prostředí a klimatu.

Rozměr: 24 x 8, 5 cm.

Doporučené použití: Jemnými tahy pročesejte vlasy od kořínků po konečky. Kartáčujte vlasy pomalu a jemně, abyste předešli mechanickému poničení vlasů. V případě zacuchaných vlasů, vlasy přidržte a jemně rozčesejte.

Složení: Materiál těla kartáče: Bambus. Stětiny: Nylon.

Světoznámá kadeřnická značka Olivia Garden se specializuje na unikátní hřebeny a kartáče. Byla založena v Belgii v roce 1968 kadeřníky Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Nabízí víve než 100 produktů jak pro profesionální kadeřníky tak domácí potřebu.

Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu. Jejich řada Ecohair a Eco Friendly Bamboo Hair jsou navrženy v souladu s přírodou.

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Olivia Garden

Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 63 mm

399 Kč

Olivia Garden

Olivia Garden Bamboo Comb Healthy Hair Hřeben HHC1

89 Kč

Olivia Garden

Kartáč na vlasy Paddle HHP6 Olivia Garden

199 Kč

Olivia Garden

Olivia Garden Healthy Hair Kartáč s kančími štětinami 20 mm

189 Kč

Olivia Garden

Kartáč na vlasy Combo Olivia Garden

338 Kč

Olivia Garden

Kulatý keramický thermo kartáč 53 mm Olivia Garden

279 Kč

Olivia Garden

Kulatý keramický thermo kartáč 23 mm Olivia Garden

156 Kč

Olivia Garden

Kulatý keramický thermo kartáč 33 mm Olivia Garden

189 Kč

Olivia Garden

Kulatý keramický thermo kartáč 43 mm Olivia Garden

209 Kč

Olivia Garden

Olivia Garden Healthy Hair Hřeben HHCC4

89 Kč

Olivia Garden

Kartáč na vlasy Paddle HHP5 Olivia Garden

229 Kč

Olivia Garden

Olivia Garden Healthy Hair Kartáč s kančími štětinami 30 mm

249 Kč