ZOOT.

Bambusový svačinový box Unicorns Portobello By Inspire

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Praktický lehký box z eco bambusu s veselým designem nejen pro děti na svačinu, ovoce či sušenky. S pružným páskem, který zajistí pevné uzavření boxu. Svačinový box oceníte na cestách, pikniku v přírodě nebo pro úschovu suchých potravin doma i v kanceláři. Box je vyroben z rychle obnovitelných a v přírodě rozložitelných surovin: z bambusových vláken, kukuřičného škrobu a pryskyřice.

Klíčové vlastnosti:

lehký

vyroben z rychle obnovitelných surovin - bambusu, kukuřičného škrobu a pryskyřice

vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu, neobsahuje BPA

ekologický, opakovaně použitelný

Doporučené použití:

Box lze mýt i v myčce na nádobí nebo běžným oplachem v teplé vodě.

Rozměry:

Délka 19 cm, šířka 12, 5 cm, výška 5, 5 cm.

Výrobce: UP Global Sourcing Limited, Velká Británie.

Anglická společnost designuje a vyrábí produkty pro stolování a domácnost již od roku 2016. Součástí kolekce je nejen keramické nádobí, ale nově i řada Cambridge vyrobena z eco-bambusu. Řada Portobello, navržená v Anglii a vyrobená v Číně, nabízí obrovskou škálu tvarů, velikostí a barev, z nichž každý má ochrannou známku značky Portobello.

Portobello By Inspire je ovlivněný výstředností silnice Portobello v Londýně, vytváří stylové a jedinečné řady džbánků na kostní porcelán, které mají vintage pocit. Díky více než 20 letým zkušenostem s návrhem vysoce kvalitních hrnků vyvinuli řady, které spojují krásnou individualitu s naprostou sofistikovaností a v případě Campridge s úctou k životnímu prostředí. Navíc v průběhu let spojili elegantní styl s praktičností a to nádobí, které je vhodné pro myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit