sleva

ZOOT.

Officina Naturae Eco-friendly dětský zubní kartáček modrý 1 ks

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Ekologický dětský zubní kartáček se štětinkami Soft s ergonomickým držadlem pro děti s mléčnými zuby. Jemné štětiny z nylonu rovně střižené nepoškozují dětskou zubní sklovinu a nedráždí citlivé dětské dásně.

Vyroben z obnovitelných zdrojů z celulózy a bioplastu extrahovaného z buničiny. Tento materiál je bezpečný, nezachycuje při používání kartáčku na svém povrchu plísně a bakterie. Kartáček je vhodný pro vegany. 

Vhodné pro:

mléčné zuby dětí 1- 6 let

Klíčové vlastnosti:

  • malá hlavice kartáčku se dostane i do těžko přístupných míst 

  • soft štětiny rovně střižené z nylonu

  • ergonomická rukojeť pro dětské ruce

  • vyroben z obnovitelných zdrojů

Doporučené použití:

Pastu ve velikosti hrášku naneste na kartáček a čistěte 3 minuty.  Malé děti dobře nezvládají techniku čistění zubů, proto doporučujeme, aby rodiče zuby dočistili. 

Složení:
 
Rukojeť: Bioplast extrahovaný z buničiny. Štětiny: Nylon.
 
Výrobce: Officina Naturae, Itálie.
 

Officina Naturae se zrodila v nákupní skupině v Rimini s cílem vytvořit přírodní kosmetiku, ekologické a účinné čistící prostředky s etickým výrobním a distribučním cyklem. Působí na trhu více jak 20 let a zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti získané v oblasti chemicko-farmaceutického, biologického a potravinářského průmyslu.

Hlavní filosofií Officina Naturae je vyrábět testované a vysoce kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. Produktové portfolio je široké: pleťová péče, tělová a vlasová péče, péče o alergickou pokožku, dětská řada, ekodrogerie a péče o domácí mazlíčky.

Produkty mají jednoduché formulace navržené tak, aby byly účinné. Zakládají si na kvalitě vstupních surovin, nepoužívají ropné nebo živočišné suroviny a syntetické látky s nebezpečnými účinky. Snaží se, aby suroviny pocházely z ekologického zemědělství, ze zemí s aktivními projekty, které podporují principy spravedlivého obchodu a zaměstnávání.

Při výrobě se snaží minimalizovat uhlíkovou stopu. Výrobky balí do plastových obalů vyrobených z bioplastů. Proto všechny produkty mají pečeť a nesou poselství "Biosostenibile" - "biologicky rozložitelný“, která zaručuje závazek šetrného zacházení a ochrany zdraví a životního prostředí.

 

 images-9y5c26607042d5f-biosostenibile-box

I 

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

Officina Naturae

Officina Naturae Eco-friendly zubní kartáček Soft zelený 1 ks

116 Kč