sleva

ZOOT.

My White Secret Denní a noční bělící zubní pasty 2x65ml

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Jedinečný koncept zubních pastMy White Secret je ve spolupráci s anglickými dentisty založen na bázi dvou past. Bílá pro denní péči a černá pasta na péči noční.  Ranní pasta je navržena tak, aby pečovala o zuby během dne a přinášela svěží dech, noční pasta pak zuby bělí a odstraňuje skvrny. Pasty byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty tak, aby účinně pečovaly o ústní dutinu a bělily zuby za pomocí přírodních ingrediencí.

Bílá denní zubní pasta obsahuje Xylitol, který chrání Vaše zuby a zabraňuje vzniku skvrn během dne. Mátový olej osvěží Váš dech, zatímco jedlá soda obsažená v pastě bělí zuby a udržuje Vaše dásně zdravé. Výtažek z granátového jablka působí jako antioxidant.

Černá noční zubní pasta s příchutí máty peprné šetrně bělí Vaše zuby díky obsaženému aktivnímu uhlí. Aktivní uhlí působí jemně abrazivně a odstraňuje svrny z povrchu zubů aniž by poškozovalo sklovinu. Kyselina křemičitá pečuje o Vaše dásně a obsažené minerály a vitamín E posilují během noci sklovinu.

Doporučujeme používat při i po bělící kůře doporučujeme používat zubní pasty My White Secret. Díky obsahu přírodního glycerinu, jsou produkty jsou vhodné pro vegany. Produkty nejsou testovány na zvířatech. Produkty jsou bez obsahu parabenů a SLS, fluorid byl nahrazen Xylitolem. 

Doporučené použití: Malé množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby obvyklým způsobem.

Složení denní pasta: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Xilitol, Sodium Lauryol Sarcosinate, Sodium Bicarbonate, Cellulose, Gum, Carrageenan, Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Vitamin E, Menthol, Punica Grantum (Pomegranate), Peppermint oil.

Složení noční pasta: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Xilitol, Sodium Lauryol Sarcosinate, Activated Charcoal, Cellulose Gum, Carrageenan, Titianium Dioxide, Sodium Benzoate, Menthol, Vitamin E, Spearmint oil.

PROUZEK

 

O ZNAČCE

DOPRAVA

My White Secret

Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím na 2 týdny (14 ks) My White Secret

799 Kč

My White Secret

My White Secret Dentální nit s aktivním uhlím náhradní náplň 2 ks

199 Kč

My White Secret

My White Secret Dentální nit s aktivním uhlím 1ks

159 Kč