Výprodej

ZOOT.

You & Oil Hydratační a rozjasňující liposomová pleťová maska 25 ml

 • Doručení za 5 - 7 pracovních dnů
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O produktu

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Plátýnková pleťová maska s liposomy s mimořádnou koncentrací přírodních účinných látek hloubkově hydratuje, podporuje zadržování vody v pleti, působí proti stárnutí a chrání pokožku proti působení volných radikálů. Pleti dodá sjednocený tón a jas.

Liposomy použité v těchto maskách přenášejí směsi vitamínů a přísad do hlubších vrstev pokožky, čímž jí poskytují vysoce účinný čistící, hydratační a regenerační účinek.

Plátýnkové obličejové masky jsou naplněny aromaterapeutickými esenciálními oleji, které pomáhají relaxovat a zpříjemní zážitek kosmetického rituálu.

Vhodné pro:

suchá pleť, dehydrovaná pleť, zralá pleť

Klíčové vlastnosti:

 • hloubkově hydratuje a chrání před předčasným stárnutím
 • arbutin výtažek z medvědice lékařské bohatý na vitamín C je přirozený zdroj rozjasnění a zesvětlení pokožky, účinně chrání pokožku před poškozením volnými radikály a bojuje proti tvorbě melaninového pigmentu a hyperpigmentaci vyvolané UV zářením
 • laktát sodný má výjimečné hydratační vlastnosti s vysokou zadržovací schopností vody na povrchu buněk
 • ceramidy Ns zabraňující nadměrné ztrátě vody a poskytují bariérovou ochranu proti vstupu mikroorganismů, udržují pokožku jemnou a pružnou
 • xylitol podporuje cirkulaci vlhkosti a intenzivní hydrataci ve všech vrstvách pokožky, posiluje kožní bariéru, posiluje pevnost a pružnost, chrání pokožku před oxidačním stresem a poškozením volnými radikály
 • extrakt ze zeleného čaje zklidňuje, působí protizánětlivě a podporuje tvorbu kolagenu
 • liposomy pomáhají dodávat aktivní složky do hlubších vrstev
 • koncentrovaná síla aktivních látek
 • relaxační účinky esenciálních olejů
 • 100% přírodní produkt

Náš tip:

V letních měsících dejte masku před aplikací do lednice, ple't krásně osvěží. 

Doporučené použití:

Masku rozbalte, plátýnko dejte na obličej a nechte působit 20 min. Poté zbytek můžete jemně vmasírovat nebo opláchnout vlažnou vodou.

Složení:

Aqua, Sodium Lactate, Glycerin, Arbutin, Propylen Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Maltol, Polyquaternium-80, Xanthan Gum, Trehalose, Ceramide Ns, Cholesterol, Hydrogenated Lecithin, Octyldodecanol, Sodium Citrate, Maltodextrin, Sodium Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

O značce

Doprava

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit