Výprodej

ZOOT.

You & Oil Food shot Doplněk stravy Vitamíny & Omega kyseliny 30 ml

Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem a soutěžte o oblečení na celý rok zdarma.
Twisto soutěžTwisto soutěž

O PRODUKTU

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Food shot jako doplněk stravy s jedinečným komplexem omega mastných kyselin, vitamínů K,B,A,C z brokolice, konopí a grapefruitu pro správné fungování základních funkcí organismu.

Jako kosmetický přípravek extrakt brokolice, konopí a grapefruitu vyživuje a dodá vlasům lesk. Jsou bohaté na mastné kyseliny, které se snadno vstřebávají bez zanechání pocitu mastnoty. Komplex zabraňuje a uhlazuje roztřepené vlasové konečky, podporuje růst a regeneraci vlasů.

Jako doplněk stravy je tento komplex významným zdrojem vitamínu A (retinolu), omega 3, 6, 9 mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů, které vyživují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí. Omega mastné kyseliny jsou jedny z nejdůležitějších stavebních prvků kožních buněk. Jsou zásadní pro správné fungování pokožky, nervové soustavy, oběhu krve i dýchacího ústrojí.

Unikátní doplněk stravy s jedinečným složením vyvinutý You & Oil ve spolupráci s proslulým litevským lámačem mýtů o kuchyni Alfasem Ivanuskasem. Food shoty You & Oil jsou produkty budoucnosti. Food shoty You & Oil se vyznačují tím, že obsahují 100% účinných látek omega 3, omega 6 a omega 9 mastných kyselin a vitamínů, které pomáhají zpomalit proces stárnutí kůže i těla. Svým čistým přírodním složením jsou jak kosmetickým tak potravinářským produktem, který lze použít vnitřně i externě. 

Vhodné pro:

věk 18+, suché a poškozené vlasy

Klíčové vlastnosti:

  • jedinečný komplex vitamínů K,B,A,C a omega 3,6 a 9 mastných kyselin 

  • podporuje správné funkce pokožky, nervové, cevní i dýchací soustavy

  • antioxidační účinky proti stárnutí 

  • vyživuje a uhlazuje vlasy, podporuje jejich růst

  • koncentrovaný přípravek

  • bioaktivní složení pro vnější i vnitřní použití

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jako doplněk stravy pro dospělé je doporučena denní dávka 30 kapek (jedna čajová lžička) shotu do salátu nebo polévky. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Jako kosmetický přípravek vyživuje a uhlazuje vlasy. 2 x týdně večer vmasírujte dle délky vlasů 10-20 kapek séra. Nechte působit přes noc a ráno vlasy můžete umýt běžným způsobem.

Složení:

Cannabis Sativa Seed (Hemp) Oil, Brassica Oleracea italica Seed Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Tocopherol, Limonene, Citral, Linalool.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

   

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Mohlo by se vám líbit

20% SLEVA
NA PRVNÍ NÁKUP

Zaregistrujte se a my vám pošleme slevový kód.

ZAREGISTROVAT
20% SLEVA