DOBRO.: Krása pomoci

DOBRO.: Krása pomoci

 Kolekce končí za 0:00:00

Víc o kolekci

Jak málo stačí. Staří lidé s rodinami i bez nich v sobě nesou stejně silné emoce jako kdysi. Jejich tělo jim někdy prostě jen nedovolí dělat všechno, co by chtěli. Občas k jejich radosti stačí to, že mohou zůstat doma. O to se u nás stará projekt Doma bez obav, který spadá pod Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Senioři často nedokážou vyřešit agendu, která jim zajistí příplatky, pečovatelku nebo průkaz ZTP. 

Doma bez obav jim se vším pomáhá. A my pomáháme jim, chcete také? Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci podpoříte koupí ponožek, motýlků a kšand z naší speciáln kolekce. Malý krok pro vás, velký krok pro někoho jiného.

Seřadit podle

"Dobré" modré ponožky pro Krásu pomoci"Dobré" modré ponožky pro Krásu pomoci

"Dobrý" modrý motýlek pro Krásu pomoci"Dobrý" modrý motýlek pro Krásu pomoci

Jitka

Senioři s duší juniorů. Když jim to zdraví dovolí, vytváří graffiti (banda prošedivělých holek v Portugalsku), zakládají blogy (úchvatná švédská „IT girl“ Dagny Carlsson, které je 104 let) a vydávají se na cesty kolem světa (Australan Keith Wright, který se dva roky před svou smrtí, v 95 letech, rozhodl projet Evropu). Jsou nezadržitelní, vášniví a už dávno pochopili, že v životě před tou poslední cestou mohou dělat úplně cokoliv.

Jitka, DOBRO.družka

"Dobrá" sada ponožek, motýlka a kšand v modré a růžové barvě pro Krásu pomoci"Dobrá" sada ponožek, motýlka a kšand v modré a růžové barvě pro Krásu pomoci

Filtrace

Velikost

Boty nebo ponožky

Barva

Kategorie

  • Ženy
  • Muži
Cena

-

Pohlaví

Skladem

Řazení