Tvoříme ZOOT: Nicolette & Karolína

 Kolekce končí za 0:00:00

Nicolette: Patrím medzi ľudí, ktorí majú radi výzvy. ZOOT bol pre mňa veľkou výzvou a vedela som, že to miesto musím mať. Baví ma, že k nám, na Nám. Republiky, chodí veľa nových tvárí, ale aj verných zákazníkov. Som rada, že popri vysokej škole som si našla tak skvelú prácu a tie najlepšie kolegyne, aké si môžete želať!

Karolína: Už jako malá jsem milovala být středem pozornosti. Nejšťastnější jsem když mužů bavit a inspirovat lidi kolem sebe.V poslední době mě naplňuje moje tvorba na YouTube. Na svém kanálu CARA se zabývám výhradně ženským spodním prádlem. Podvazky, body, bralettky, to je moje vášeň. Jsem jako koktejl namíchaný z naivnosti, elegance, pokory, sebevědomí a špetky provokace. Stejně jako herečka mění své role, miluji měnit styly v oblékání podle nálady. Nemám problém vyjít v podpatcích ale ani v teniskách. A to jsem já.

Skladem

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Základní dámské velikosti

Boty nebo ponožky

Specifičtější filtr

Dámské kalhoty podle pasu a délky

Velikost pasu

Délka nohavic

  • Větší

Potvrdit

Barva

Potvrdit

Kategorie

Potvrdit

Cena

Potvrdit

Řazení

Potvrdit