Tvoříme ZOOT: Ania Cingrošová

Tvoříme ZOOT: Ania Cingrošová

 Kolekce končí za 0:00:00

Víc o kolekci

Kdo se skrývá za ZOOTem? Nikdo, na skrývání nehrajeme. Naopak. Chceme vám ukázat, co v ZOOTu děláme, co se nám na (a v) něm líbí a co máme rádi.

Aniapracuje v kreativním oddělení marketingu jako produkční, takže pomáhá vymýšlet časopis, aby byl krásný, jenže taky střeží jeho rozpočet, a tak s těžkým srdcem krotí redakci plnou kreativních snílků, do toho pořád někomu telefonuje, píše maily, nosí těžké krabice, skládá oblečení, pije kávu, dělá různé tabulky, zařizuje natáčení videí a každý večer usíná s vyrovnaným pocitem, že „se to nestihne“.

Skladem

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Pohlaví

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Základní dámské velikosti

  Specifičtější filtr

  Dámské kalhoty podle pasu a délky

  Velikost pasu

   Délka nohavic

    Potvrdit

    Barva

    Potvrdit

    Kategorie

    Pro ženy

    Pro muže

    Potvrdit

    Cena

    Potvrdit

    Řazení

    Potvrdit

    Černé samodržící punčochy Gipsy

    Tmavě šedý koženkový křivák s kapsami ONLY BikerTmavě šedý koženkový křivák s kapsami ONLY Biker

    Co mě baví na ZOOTu? Říct, že je ZOOT místo, kde se člověk nemusí bát přiznat chybu, kde se lidé navzájem pochválí a kde je i nejulítlejší nápad vyslechnut, to je pravdivý, ale děsně sluníčkový. Tak raději řeknu, že mě na ZOOTu nejvíc baví pouštět si nahlas rap v kanceláři. ………. Když na sebe hodím dlouhý černý blejzr, co jsem naposledy koupila na ZOOTu, oblíkám se v duchu do perfektní směsi techna a Příčné ulice. Navenek ale vypadá velice elegantně a hodí se k šatům i džínům.

    Ania

    Černé skinny džíny s dírami na kolenou ONLY Royal RegČerné skinny džíny s dírami na kolenou ONLY Royal Reg