DÁRKY PRO TÁTU

DÁRKY PRO TÁTU

 Kolekce končí za 0:00:00

Víc o kolekci

Tátové jsou naši hrdinové – v dětství chceme být jako oni, v pubertě nechceme být ani náhodou jako oni a v dospělosti občas litujeme, že s nimi netrávíme víc času. Žádný dárek nevynahradí společné chvíle, o Štědrém večeru ale můžete spojit obojí dohromady. Zní to trochu „vyměkle“? Nevadí, letošní Vánoce beztak patří měkkým dárkům!

A i kdybyste se náhodou netrefili do vkusu, vracení našich měkkých dárků nebolí. Jakto? Máte na to celých 90 dní, a když je po vás náhodou hodí, nerozrazí vám čelo. Důkaz místo slibů tady.

Skladem

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Pohlaví

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Základní pánské velikosti

 • Větší

  Potvrdit

  Barva

  Potvrdit

  Kategorie

  Pro ženy

  Pro muže

  Bydlení a design

  Potvrdit

  Cena

  Potvrdit

  Řazení

  Potvrdit

  Veronika

  Tuhle kolekci jsem vybírala s živou myšlenkou na mého Tátu. Je to Táta mladý duší – cestuje, surfuje, chodí na pivo, jezdí na kole, běhá, sbírá vína, whiskey a jakékoliv jiné alkoholy, učí se anglicky a po večerech čte Murakamiho. Tahle kolekce je přesně stvořená pro Tatínky, kteří nikdy nezestárnou. Ať už se rozhodnete koupit cokoliv, udělat chybu prostě nemůžete, vybrala jsem opravdu pestrou směs doplňků, oblečení i bot. Tak Merry Shopping : )

  Veronika, Nákupčí