Blogerky volí trendy podzimu a zimy: Mix materiálů

Blogerky volí trendy podzimu a zimy: Mix materiálů

 Kolekce končí za 0:00:00

Víc o kolekci

Tento týden jsme na fashion talku představili našim nejoblíbenějším blogerkám, jak bude vypadat v následujících měsících botník každého, kdo se zajímá o aktuální trendy. V podstatě stačí nakoupit OJJU – naši vlastní značku vyráběnou ve Španělsku, Itálii a na Slovensku a navrhovanou u nás v kanceláři na pražském Smíchově.

Alžbětu Málkovou, majitelku módního blogu A Beholder, zaujal nejvíc mix materiálů a vzorů, který se na botách objevuje víc než kdy dříve. Lesklá kůže / semiš, jednolitá barva / hadí vzor, hladká guma / perforovaný povrch. Letos je čas to trochu protřepat a promíchat. A pozor, mix dávno neznamená nevkus, přesvědčte se sami.

Skladem

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Boty nebo ponožky

 • Větší

  Potvrdit

  Barva

  Potvrdit

  Cena

  Potvrdit

  Řazení

  Potvrdit

  Nejsem úplně lodičková holka. Potřebuju běhat, otáčet se, někdy se rychle zastavit a běžet na druhou stranu, protože se starám o sociální sítě několika značek najednou. Potkáte mě tedy většinou ve slip-onech. Ale v téhle podzimní kolekci jsem našla boty, které by mě asi přemluvily vzít si je na nějaký ten červený koberec. Mixování materiálů mě zaujalo hlavně proto, že díky němu můžu nosit svůj oblíbený all black outfit a nebudu vypadat jako strašidlo :)

  Alžběta, blogerka