Blogerky volí trendy podzimu a zimy: Olivová barva

Kolekce končí za 0:00:00

Blogerky volí trendy podzimu a zimy: Olivová barva

Tento týden jsme na fashion talku představili našim nejoblíbenějším blogerkám trendy, které hýbou podzimním šatníkem. Česká značka Alchymi, která vzniká v hlavách designérů ze ZOOTu a je vyráběna v Evropské unii, si za několik měsíců své existence našla věrné zákaznice. V aktuální kolekci najdete především volné topy a pohodlné kalhoty, tlumené barvy,… a mezi materiály vítězí superpříjemný satén a viskóza.

Holky z nejsledovanějšího českého módního blogu A Cup of Style pro vás vybraly trend, který by vám podle nich teď neměl chybět, a tím je olivová a khaki barva. Když jsme jim prozradili, že těch krásných zelených kabátů s lesklými puntíky je pro celou ČR (rozuměj celý svět) asi padesát, zamilovaly se ještě víc. A jak vám se líbí představa mít na sobě něco českého, cenově přijatelného a v podstatě exkluzivního?

Letošní Alchymi žena bude oblečená pohodlně a v přírodních barvách. Nám se nejvíc zalíbila olivová, protože je jak elegantní, tak i trochu po vojensku rebelská. Do kolekce jsme ale vybraly i nějaké černé kousky, protože černá nás nikdy nudit nebude. A černé olivy jsou taky olivy...

- Lucie a Nicole, blogerky

SKLADEM

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Velikost

Potvrdit

Barva

Potvrdit

Cena

Potvrdit

Řazení

Potvrdit