Nejlepší akce najdete v naší appce.
Otevřít

ZOOT.

Říkáte si, co se to děje? Co se spojuje, proč se spojuje a jak to jako všechno bude? Žádnou paniku… Bude to fajn a bude nám to spolu slušet!

JEŠTĚ VÍC ZNAČEK NA JEDNOM MÍSTĚ

Váš oblíbený UrbanStore nekončí – jenom se v lednu spojíme s větším, a možná i o něco známějším, ZOOTem. Spojujeme nejen síly, ale i sklady, a tak nejenže nepřijdete o své oblíbené značky, na které jste byli zvyklí, ale budete moct vybírat ze stovek nových značek a stylových kousků.


JEŠTĚ LEPŠÍ AKCE A SLEVY

Budete mít první přístup k ještě lepším akcím, slevám a výhodám. A ty nejlepší najdete v nové ZOOTí appce nebo ve svém e-mailu.

Ptáte se proč? Chceme vám dopřát přehlednější, pohodlnější a zábavnější nákupy. A to všechno se nám povede společně se ZOOTem. Na vlastní kůži jste si to mohli už vyzkoušet v prodejnách v Praze a Brně, které jsou už v novém kabátku. V tom ZOOTím.


UŽ TAM BUDEM?

UrbanStore se definitivně přestěhuje a přesměruje na ZOOT.cz v lednu. A protože každé stěhování je zdlouhavé a náročně, je nejlepší s ním začít co nejdřív… Pojďte si vyzkoušet a vychutnávat všechny nové výhody už teď.


CO VÁS ČEKÁ NA ZOOTU?

  • Mobilní aplikace, díky které můžete mít nejlepší akce a veškeré své nákupy v kapse.
  • Víc než 50 ZOOT.kabinek po celé republice, ve kterých si můžete své objednávky při vyzvednutí rovnou vyzkoušet a vzít si jednoduše to, co vám opravdu padne a co si zamilujete.
  • Módní expres. Doma, v ZOOT. kabinkách i v obchodech můžete zkoušet třeba už druhý den po objednání!
  • Na vrácení objednaných kousků máte až 60 dní.
  • A spousty dalších akcí a výhod, které je nejlepší zažít na vlastní kůži, než si o nich jenom číst – ZOOT vám prostě bude slušet!


Zoot App
Zoot kabinky
60 dní na vrácení