Info o kreditech

Co jsou kredity a k čemu jsou dobré?

Jste naši, a proto vám sem tam rozdáváme kredity. Ty pak můžete využít jako slevy na nové objednávky – včetně už zlevněných kousků a OOlovků dne.

Jakou mají hodnotu?

1 kredit = 1 Kč. Jednoduše. Žádné převádění tisíců žetonů na pětikačku.

Na co je můžu uplatnit?

Na úplně celý širý ZOOT! Zlevní vám jakoukoli objednávku až do výše 20 % její ceny. A taková pravidelná sleva 20 % už je docela fajn, no ne?


Příklad: Objednáte si za 1 000 Kč, na Výdejně vám všechno sedne, takže si odnesete celou objednávku, kterou jste si navíc zlevnili o příjemných 200 kreditů. Když si nakonec odnesete věci jen za 500 Kč, maximální počet uplatněných kreditů bude 100.


Maximální počet kreditů, které můžete uplatnit na danou objednávku, se vám vždycky zobrazí v 1. kroku košíku. Na Výdejně vám aktuální výši uplatněných i zbývajících kreditů řekneme při placení.

Jak je to s vracením peněz za objednávku, na kterou jste uplatnili kredity v hodnotě 20 % z celkové ceny?

Při vracení kousků z objednávky, na kterou jste uplatnili kredity, dostanete u prvního vráceného produktu nazpátek až 80 % klasicky v penězích (na účet). Zbytek (až 20 %) vám odečteme v rámci využitých kreditů.


V praxi to probíhá takhle: Koupíte si dvě trička, každé za 500 Kč. Na objednávku uplatníte 200 kreditů (tj. 20 % z celé objednávky čili maximum), tím pádem ve skutečnosti zaplatíte 800 Kč. Jedno tričko vrátíte – my nejprve odečteme těch 20 % z ceny trička hrazených v kreditech (100 Kč), takže vám pak reálně vrátíme 400 Kč. Odečtené kredity propadají a nejde je uplatnit znovu. Pokud vrátíte i druhé tričko, dostanete od nás nazpátek zbylých 400 Kč. Tudíž vám vrátíme celou částku, kterou jste původně zaplatili.

Jak je to s vracením peněz za objednávku, na kterou jste uplatnili kredity v nižší hodnotě než 20 % z celkové ceny?

Koupíte si dvě trička – první za 300 Kč a druhé za 700 Kč. Uplatníte jenom 100 kreditů (protože jich víc nemáte), zaplatíte tedy 900 Kč. Celková sleva tak činí 10 % z objednávky. Tričko za 300 Kč vrátíte, my vám odečteme 20 % z ceny trička (60 Kč) a reálně vám vrátíme 240 Kč. V případě vrácení i druhého trička za 700 Kč odečteme z částky zbylé využité kredity (40 Kč), takže vám vrátíme 660 Kč klasicky v penězích (na účet). A to znamená, že vám opět vrátíme kompletní sumu, kterou jste původně zaplatili.