Info o kreditech

Co jsou kredity a k čemu jsou dobré?

Jste naši, a proto vám sem tam rozdáváme kredity. Ty pak můžete využít jako slevy na nové objednávky – včetně už zlevněných kousků a OOlovků dne.

Jakou mají hodnotu?

1 kredit = 1 Kč. Jednoduše. Žádné převádění tisíců žetonů na pětikačku.

Na co je můžu uplatnit?

Na úplně celý širý ZOOT, kromě dárkových poukazů. Objednávku vám zlevní až do výše 100 % její ceny, takže ji od nás vlastně budete mít jako dárek.


Příklad: Koupíte si dvě trička, každé za 500 Kč. Na objednávku uplatníte 200 kreditů, takže ve skutečnosti zaplatíte 800 Kč. Když si nakonec odnesete jen jedno tričko, zaplatíte 300 Kč a počet uplatněných kreditů bude 200.


Počet kreditů, které můžete uplatnit na danou objednávku, se vám vždycky zobrazí v 1. kroku košíku. Na Výdejně vám aktuální výši uplatněných i zbývajících kreditů řekneme při placení.

Jak je to s vracením peněz za objednávku, na kterou byly uplatněny kredity?

Při vrácení objednávky dostanete zpátky to, co jste zaplatili v penězích. Kredity se nevrací.

Příklad1: Koupíte si dvě trička, každé za 500 Kč. Na objednávku uplatníte 200 kreditů, takže ve skutečnosti zaplatíte 800 Kč. Jedno tričko vrátíte, my nejdřív odečteme těch 200 kreditů a vrátíme vám 300 Kč. Pokud vrátíte i druhé tričko, dostanete zpátky zbylých 500 Kč. Tudíž se vám vrátí celá částka, kterou jste původně zaplatili.


Příklad2: Koupíte si boty za 1 000 Kč a na objednávku uplatníte 1 000 kreditů. Reálně jste zaplatili 0 Kč, a tím pádem se vám žádné peníze nevrátí.