Info o kreditech

Co jsou kredity a k čemu jsou dobré?

Je to poděkování za vaše zodpovědné nakupování. Občas je to i speciální akce nebo třeba dárek k svátku (mrk, mrk). Kredity fungují jako peníze, kterými si můžete zlevnit své objednávky na ZOOTu.

Jakou mají hodnotu?

1 kredit = 1 Kč. Jednoduše. Žádné převádění tisíců žetonů na pětikačku.

Jak je začít sbírat?

Stačí se registrovat na www.zoot.cz a nakupovat jako přihlášený zákazník. Za každý nákup nad 1 000 Kč se vám do profilu připíšou kredity, když zboží do 30 dnů nevrátíte.

Na co je můžu uplatnit?

Na úplně celý širý ZOOT! Zlevní vám jakoukoli objednávku až do výše 20 % její ceny. A taková pravidelná sleva 20 % už je docela fajn, no ne?


Příklad: Objednáte si za 1 000 Kč, na Výdejně vám všechno sedne, takže si odnesete celou objednávku, kterou jste si navíc zlevnili o příjemných 200 kreditů. Když si nakonec odnesete věci jen za 500 Kč, maximální počet uplatněných kreditů bude 100.


Maximální počet kreditů, které můžete uplatnit na danou objednávku, se vám vždycky zobrazí v 1. kroku košíku. Na Výdejně vám aktuální výši uplatněných i zbývajících kreditů řekneme při placení.

Když vrátím zboží, které bylo zlevněno kredity, dostanu kredity zpátky?

Ne. Když si doma svůj nákup rozmyslíte a už zaplacené zboží nám vrátíte, vrátíme vám peníze, ale kredity už se vám zpátky nepřipíšou. Smutnit však nemusíte, brzy k vám určitě doputují nové v rámci nějaké další akce.


Při zkoušení na Výdejně (tj. u nezaplacených objednávek) se vám při vracení nepadnoucích kousků samozřejmě žádné kredity neodečítají.

Rozpočítávají se kredity rovnoměrně mezi položky v objednávce?

Ne, kredity se uplatňují na objednávku jako na celek. Takže když pak ze zaplacené objednávky něco vracíte, nejdřív se odečítá hodnota uplatněných kreditů a teprve potom reálně zaplacená částka.


Příklad: Koupíte si dvoje kalhoty, každé za 500 Kč. Na objednávku uplatníte 200 kreditů, takže reálně zaplatíte 800 Kč. Když jedny kalhoty vrátíte, my vám vrátíme 300 Kč.