ZOOT.

Co jsou kredity a k čemu jsou dobré?

Kredity fungují jako peníze, kterými můžete platit své objednávky na ZOOTu. Rozdáváme je v rámci speciálních akcí, případně k vám putují jako hodnota vráceného zboží. Sbírat je může jen přihlášený uživatel.

Jakou mají hodnotu?

1 kredit = 1 Kč. Jednoduše. Žádné převádění tisíců žetonů na pětikačku.

Na co je můžu uplatnit?

Na úplně celý širý ZOOT (mimo dárkové poukazy), takže i na zlevněné kousky a partnerský prodej. Objednávku vám zlevní až do výše 100 % její ceny.

Počet kreditů, které můžete uplatnit na danou objednávku, se vám vždycky zobrazí v 1. kroku košíku. Na Výdejně vám aktuální výši uplatněných i zbývajících kreditů řekneme při placení.

Jak je to s vracením peněz za objednávku, na kterou byly uplatněny kredity?

Nejdřív se vždy vrací uplatněné kredity, potom peníze.


Příklad1: Koupíte si dvě trička, každé za 500 Kč. Na objednávku uplatníte 200 kreditů, takže ve skutečnosti zaplatíte 800 Kč. Jedno tričko vrátíte a my vám vrátíme 200 kreditů a 300 Kč. Pokud vrátíte i druhé tričko, dostanete zpátky zbylých 500 Kč. Tudíž se vám vrátí celá částka, kterou jste původně zaplatili.


Příklad2: Koupíte si boty za 1 000 Kč a na objednávku uplatníte 1 000 kreditů. Reálně jste zaplatili 0 Kč, a tím pádem se vám při vracení bot nevrátí peníze, ale 1 000 kreditů.

Můžu si vybrat, jestli chci vrátit peníze, nebo kredity?

Ano, při vracení věcí zaplacených penězi si můžete vybrat, jestli chcete hodnotu zboží vrátit v penězích, nebo v kreditech. Na druhou stranu kredity se nikdy nemůžou proměnit v peníze.