Výprodej

ZOOT.

Taková celá sametová (a saténová)

Přesně třicet let zpět. Devětaosmdesátý rok, zhruba dva dny po výplatě (kolem tří tisíc ká-čé-es). Někdo zrovna v družině montoval Merkura nebo na tajňačku okusoval víčko od Klovatiny. Někdo v obří džísce dealoval bony před Tuzexem, někdo zase stál frontu na něco, co akorát přivezli a akorát to došlo a jiný zase pašoval v plátěnce deset bílých obkládaček. Pak se to stalo. A všichni z toho měli pořádnou husí kůži (hlavně Husák).

Taková celá sametová (a saténová)
Taková celá sametová (a saténová)

Faktický odstavec

17. listopadu až 29. prosince 1989. Československo. Období politických transformací. Řetězec velmi jemných demonstrací (až na tu první). Tadá. Pád komunistického režimu. Nástup demokracie.

Totál(it)ní hity

Totál(it)ní hity

Mrkváče, plísňáky, elasťáky. Kapsy a vycpávky úplně všude a šusťákové soupravy jakbysmet. Z džínoviny se šily snad i spoďáry a značková trička byla echt šlágr. Jenže pozor, žádný lívajs z fabriky, ale vlastnoručně nastříkané názvy brandů podle šablon, které kyvadlově kolovaly mezi fancy zájemci.

Totál(it)ní hity

A přesně nic z výše jmenovaných dobových záležitostí vás tu nečeká. Ale bez obav, na výroční sametovo-saténový převrat garderoby stejně dojde. Sametová revoluce, Nežná revolúcia, vítej v podzimním šatníku. Have(l) a good time.

Seřadit podle

20% SLEVA
NA PRVNÍ NÁKUP

Zaregistrujte se a my vám pošleme slevový kód.

ZAREGISTROVAT
20% SLEVA