ZOOT.

LETNÍ SPECIÁL: OBLÉKNĚTE ZÁŽITKY

Na den
Na večer
Na dovolenou
Kategorie

Tohle léto se budou dít věci.

Ať už se vrhnete po hlavě do vln, do borůvek nebo do modrých očí kudrnatého plavčíka, kryjeme vám záda.

(Pro)žijte léto naplno v kouscích z našeho výběru.

Do práce

To si takhle v pondělí ráno vklouznete do nové sukně, cestou do práce sklidíte dvojnásob obdivných pohledů, v kuchyňce vám neukápne kafe na bílou blůzku a nakonec zjistíte, že ta rozbitá klima už zase funguje. Inu, šaty dělají (den) člověka.

Na festival

Festival je jiný svět. Povoleno je skoro všechno kromě nudy a nedodržování pitného režimu. Tak se odvažte a zažijte si svou vlastní Coachellu – vybaveny na to jste.

Na party

Léto je vlastně jedna velká party – světelná show od rána do večera (když zrovna neprší), nejsladší drinky ještě v panenské formě a všude kolem bzukot, vibrace a živo. My vám seženeme oslnivé šaty, sexy boty i to nezbytné psaníčko – na vás je pořádně si to užít.

Na rande

Když v báru houstne dým, tu nad likérem svým já sním, že přijde on...No, to nezní zrovna moc letně. Vidíme to spíš na nějakou vzdušnou zahrádku uprostřed vinic. Každopádně tady vás na to oblékneme tak, že vašeho srdce šampion bude už z dálky nadšeně halasit Sou fár tu jů aj méj...

Na pláž

Nad hlavou slunce, pod nohama písek, na sobě ty nejepesnější plavky v okruhu dvou kontinentů a na hlídce plavčík s očima modřejšíma než laguna, ve které vyrůstala Brooke Shields. Tohle léto je vaše.

Na výlet

Sedět na zadku není váš styl. A to je dobře, protože jinak byste si v neděli ráno nenazula ty nové tenisky, nevyšla kopec za zvuků té nejlepší muziky (lesa) a neviděla východ slunce, na který hned tak nezapomenete.