Mikela

Mikela da Luka

Ty nejpohodlnější šaty ve vaší skříni.

Znáte ty příběhy lidí, kteří z nějakého důvodu museli změnit profesi a povedlo se jim to na výbornou? Těch, kteří se rozhodli skočit po hlavě do nových výzev a brzy zjistili, že to bylo nejlepší rozhodnutí jejich života?

Tak přesně to je případ Mikely da Luka aka Mikely Tlusté. Původem grafická designérka odešla na mateřskou a zjistila, že už ji nebaví jen sedět u počítače, chtěla vytvořit něco víc. A tak vznikla její značka oblečení pro ženy. Šaty, trika nebo mikiny z kvalitní bavlny jsou snadno rozpoznatelné pro svůj nevšední střih a výrazný geometrický potisk. Styling už řešit nemusíte – tyhle šaty ho totiž řeší za vás. Tak co, budou to puntíky, nebo proužky?

Skladem

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Základní dámské velikosti

  Potvrdit

  Barva

  Potvrdit

  Cena

  Potvrdit

  Řazení

  Potvrdit

  Modro-bílé pruhované balónové šaty s kapsami a potiskem ve zlaté barvě Mikela da LukaModro-bílé pruhované balónové šaty s kapsami a potiskem ve zlaté barvě Mikela da Luka

  Bílé balónové šaty s černým potiskem Mikela da LukaBílé balónové šaty s černým potiskem Mikela da Luka

  Bílé balónové šaty s potiskem kruhu Mikela da LukaBílé balónové šaty s potiskem kruhu Mikela da Luka

  Bílo-černé balónové šaty bez rukávů Mikela da LukaBílo-černé balónové šaty bez rukávů Mikela da Luka

  Modro-bílé pruhované šaty s červeným potiskem Mikela da LukaModro-bílé pruhované šaty s červeným potiskem Mikela da Luka

  Černé balónové šaty s potiskem a 3/4 rukávem Mikela da LukaČerné balónové šaty s potiskem a 3/4 rukávem Mikela da Luka