ZOOT.

Nikita

Nikita

Nikita Clothing byla založena v roce 2000 v Rejkjavíku na Islandu. Dnes oblečení Nikita seženete ve více než 30i zemích. Nikita se podílí na mnoha akcích po celém světě a povzbuzuje holky k aktivnímu životnímu stylu. Zapojit se do akce je větší legrace než jen vypadat šik a stát opodál…Kdo ale říká, že nelze dělat obojí?

NIKITA se pohybuje na našem trhu už 8 let. Značku, která byla ze začátku k dostání jen v několika málo snowshopech a skateshopech, můžete dnes koupit po celé České republice a Slovensku.

Spolu s originálními designy a pohodlnými střihy klade islandská značka NIKITA důraz na aktivní a se sportem spojený životní styl, který nejlépe charakterizuje její původní slogan "for girls who ride". V oblasti freeestylových a adrenalinových sportů tak pořádá celou řadu akcí, které jsou zaměřeny právě na dívky. Patří k nim především pravidelný NIKITA WINTER TRIP do francouzských Alp, určený všem snowboardistkám a freeskierkám. Od roku 2005 pořádá NIKITA i skateboardové dny pro začínající skateboardistky, NIKITA SK8 days. V roce 2007 uspořádala ve Francii první výukové kurzy surfingu pro Čechy – NIKITA SURF TRIP, které jsou určeny všem začínajícím a mírně pokročilým surfařkám a surfařům. Probíhají ve francouzském Hossegoru, na exotické Kostarice a od podzimu 2010 i na ostrově Lanzarotte. Nezapomíná ani na bikerky, kterým je už druhým rokem určena akce NIKITA RIDE BIKE. Podporuje i řadu dalších adrenalinových aktivit, jako jsou wake a kite kempy pro holky. 

Načapali jste nás – od téhle značky teď nemáme nic na skladě.

Omrkněte podobné značky

Všechny značky