Centrum zákaznické radosti

Customer Care

Customer Care

Jsme tu, abychom vám pomohli

V ZOOTu nám říkají cécéčka - podle zkratky pro Call Centrum či Customer Care. My jsme ale Centrum Zákaznické Radosti - a tomuhle označení chceme plně dostát. Rádi vás pozná(vá)me!

NAPIŠTE NÁM

Odpovíme vám nejpozději do druhého pracovního dne

S kým si povídáte

Pepa ŘíkovskýPepa Říkovský

Jmenuji se Pepa a už od mala miluji telefonování. Snad i pro tuto mou vášeň mi byla svěřena péče o ty nejdůležitější ZOOTery – ZÁKAZNÍKY. Rád Vám s čímkoliv pomůžu a vynasnažím se, aby i mé sluchátko umělo ty samé divy jako to Machovo.

Alžběta PěknáAlžběta Pěkná

Nevíte, co si vzít na rande či důležitou pracovní schůzku? Máte plnou skříň oblečení a přesto nemáte co na sebe? Toužíte po změně svého stylu a netušíte, jak správně začít? Napište mi! Ráda poradím. Vždyť jak řekla Rachel Zoe: "Styl je nejlepší způsob, jak říct kdo jste, aniž byste museli mluvit."

Jana JanouškováJana Janoušková

Víte, miluju detektivky a u nás na CC si občas připadám jako v kanceláři Phila Marlowa. To se někdy sejde zatoulaný balíček, zmizelá sleva nebo ztracené boty. Vždy tomu ale společně přijdeme na kloub a dokážeme každý oříšek rozlousknout, s úsměvem na rtech a dobrým slovem.

Veronika ČížkováVeronika Čížková

Jmenuji se Veronika a mám tu čest, že pracuji v ZOOTu téměř od jeho začátků. Věřím, že skvělá ZOOTí atmosféra se dá přenést i po telefonu, a proto neváhejte spojit se se mnou, kdykoliv si nebudete vědět rady! :)

Olga HargašováOlga Hargašová

Jmenuji se Olga, ale všichni kamarádi i známí mi říkají Olivka. Navzdory tomu, že jsem původní profesí stavařka, nadchl mě svět módy. Nevíte jak funguje ZOOT, jak a co si objednat? Ráda vám s čímkoliv pomohu a poradím. :)

Niki JarošováNiki Jarošová

Jmenuji se Nikola a ZOOT je mojí srdeční záležitostí. Je to vidět nejen na tom, kolik hodin strávím u počítače na ZOOTích sociálech, ale i na mém šatníku. Ráda lidem naslouchám a třeba o tom brzy přesvědčím i Vás! ;)

Bára JachkováBára Jachková

Víte z čeho mám největší radost? Když tu radost mohu někomu udělat! A právě z toho důvodu jsem zde pro vás. Věřím, že i sebevětší “zádrhel” vyřešíme společně s lehkostí.