Možnosti platby

Způsob placení si volíte při objednávání. Můžete si vybrat, jestli to bude online kartou/bankovním převodem nebo osobně kartou/hotově.

Objednávky na Výdejny

Platíte jen to, co si odnesete. Hotově nebo kartou.

Objednávky přes PPL, IN TIME nebo Zásilkovnu

Při placení online kartou nebo převodem balíček odesíláme hned, jak nám dorazí platba. Za dobírku (= platbu osobně dopravci) zaplatíte navíc 39 Kč.

Platba online kartou

Rychle a bezpečně. Částka se nám připíše hned a nemusíte čekat na bankovní převod. Údaje ke své kartě nezadáváte u nás, ale na zabezpečené webové stránce společnosti, která platby zprostředkovává. Nám přijde pouze potvrzení o úspěšné transakci. Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení karty (neumožňuje platbu po internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví nebo kontaktujte svoji banku.

Bankovní převod

Lehce zdlouhavější a složitější cesta. Převod trvá zpravidla 1 pracovní den – záleží na tom, kdy částku pošlete. Do platby uveďte jako variabilní symbol číslo své objednávky (najdete ho v e-mailu a SMS).

Dobírka

Pěkně postaru z peněženky do peněženky. Platíte hotově nebo kartou u dopravce. Pozor, služba dobírky je jako jediná zpoplatněna částkou 39 Kč.

PayPal

PayPal je digitální peněženka, která vám umožní platit na internetu jen pomocí emailu a hesla které jednoduše zadáte, potvrdíte částku a nákup je hotový. Tomu samozřejmě musí předcházet registrace a založení účtu u PayPal.