Možnosti platby

Způsob placení si volíte při objednávání. Můžete si vybrat, jestli to bude online kartou/bankovním převodem nebo osobně kartou/hotově.

Objednávky na Výdejny

Platíte jen to, co si odnesete. Hotově nebo kartou.

Objednávky přes PPL, IN TIME nebo Zásilkovnu

Při placení online kartou nebo převodem balíček odesíláme hned, jak nám dorazí platba. Za dobírku (= platbu osobně dopravci) nic neplatíte.

Platba online kartou

Rychle a bezpečně. Částka se nám připíše hned a nemusíte čekat na bankovní převod. Údaje ke své kartě nezadáváte u nás, ale na zabezpečené webové stránce společnosti, která platby zprostředkovává. Nám přijde pouze potvrzení o úspěšné transakci. Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení karty (neumožňuje platbu na internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví nebo kontaktujte svou banku.

Bankovní převod

Lehce zdlouhavější a složitější cesta. Převod trvá zpravidla 1 pracovní den – záleží na tom, kdy částku pošlete. Do platby uveďte jako variabilní symbol číslo své objednávky (najdete ho v e-mailu a SMS).

Platba přes Twisto

Tahle služba vám umožňuje zaplatit až po doručení a zkontrolování zboží. Není třeba vytvářet si žádný Twisto učet, veškeré informace k platbě vám přijdou e-mailem a na zaplacení objednávky máte 14 dní od odeslání zboží. Služba je navíc úplně zdarma.

Dobírka

Pěkně postaru z peněženky do peněženky. Platíte hotově nebo kartou přímo u dopravce. Poplatek za dobírku je 29 Kč.

PayPal

PayPal je digitální peněženka umožňující platit na internetu jen pomocí e-mailu a hesla, které jednoduše zadáte, potvrdíte částku a nákup je hotový. Pokud nemáte PayPal účet, je potřeba si ho nejdřív založit.