ZOOT.

High-waist Ocean Power legíny 561 XS,ocean blue

1 360 Kč
Twisto soutěž
Udělejte si radost hned, platbu odložte „na pak“ s Twistem.

O PRODUKTU

Popis produktu

Nasednněte na eko vlnu a staňte se i Vy součástí změny!!Lehká bundička z kolekce OCEAN SELECTED Vás nabije energií a dobrým pocitem z toho, že se s námi podílíte v naší misi vyčistit oceány. Bunda je vyrobená z plastů, které španělská společnost SEAQUAL sbírá z oceánů. Zapojte se aktivně do boje za čistší planetu! Legíny byly navrženy tak, aby jste v nich dosahovala maximální výkony. 

Ekologický materiál jsme vylepšili o vlastní udržitelné technologie, díky kterým legíny splňují i Ty nejvyšší potřeby profesionálních atletů. Ve srovnání s předchozí NEBBIA x SEAQUAL kolekcí jsme se rozhodli pro letní přírodní motivy, kterými chceme oslavit krásu a sílu naší planety.Víme, že se během tréninku potřebuješ soustředit na každé jedno opakování a naše eko legíny Vám to umožní. Vysoký pás je jistotou, že se nebudou rolovat ani posouvat. Prošití, které kopíruje linie těla, Vám poskytne přirozenou oporu bez nepříjemného zarývání do stehen. Tyto legíny Vám krásně vytvarují nohy a zvýrazní svaly, na kterých si tak tvrdě makala.ABOUT OCEAN SELECTEDNEBBIA představuje OCEAN SELECTED, high-performance & high-energy kolekci pro aktivní ženy, kterou jsme vyrobili z recyklovaných oceánských plastů. 

Inspiraci jsme čerpali z přírody, z její nekonečné energie a síly. Vyjádři svůj názor a svou osobnost prostřednictvím energických barev a nápaditých vzorů, z nichž každý je jedinečný a vypráví jiný příběh. Nyní je čas vyprávět ten Váš! Buďte zodpovědná. Ke svému tělu. K naší planetě. 

– Inovativní ekologický materiál ze Španělska 

– Vyrobený z recyklovaných plastů z oceánu 

– Funkční prošití na podporu při cvičení 

– Střih tvarující křivky 

– Designový výřez vzadu 

– Vysoce přizpůsobivý materiál odvádějící vlhkost 

– Pružné a odolné vůči opotřebení

– High-waist design s technologií STAY-IN-PLACE 

– Legíny ověřené dřepy 

– Scrunch butt efekt 

– Materiál: 75% recyklovaný polyester, 25% elastan

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O ZNAČCE

DOPRAVA

Nejpodobnější kousky

Mohlo by se vám líbit

NEBBIA

Černé dámské tepláky Gold Classic 826

1 730 Kč

NEBBIA

Honey Bunny legíny 820 - černá

1 510 Kč

NEBBIA

Černý dámský INTENSE Golden overal 595

1 750 Kč