Nejlepší akce najdete v naší appce.
Otevřít

ZOOT.

Keramická mýdlenka Nova kulatá černá 1 ks Almara Soap

499 Kč
Odesíláme hned po naskladnění

O produktu

Partnerské zboží

Tenhle kousek u nás prodává jeden z našich partnerů, a proto na něj nefungují některé slevové kódy.

Popis produktu

Ručně vyrobená dvojitá keramická mýdlenka s odtokovými drážkami prouchování tuhého mýdla bez rozmáčení. Nadčasový a funkční design mýdlenky se bude vyjímat v každé koupelně.  Mýdlenka byla speciálně vyvinuta ve spolupráci se zkušený keramikářem pro Almara Soap. Má speciální odtokové rýhy, které připomínají paprsky slunce. Ty svádějí vodu doprostřed do malého otvoru, odkud pak může volně odtékat pryčz mýdlenky. Mýdlo tak neleží v odkapané vodě a mýdlenka zaručuje, žepo použití může mýdlo oschnout a nebude při příštím použití měkkéa náchylné k nadměrnému o­potřebení. Sou­částí soupravy je podšálek na odkapanou vodu, který poslouží v případě, že mýdlenka nestojí třeba na hraně umyvadla, odkud by voda mohla volně odtékat. Mýdlenka Almara Soap je ručně vyráběna a každý kus je originál. Může se drobně lišit ve tvaru, velikosti nebo povrchové úpravě. 

Klíčové vlastnosti: zabraňuje rozmáčení mýdla vyrobená z glazované keramiky funkční a nadčasový design snadná údržba ruční výroba rozměry:průměr 125 mm

Doporučené použití: Doporučujeme mýdlo po umytí opláchnout a zbavit pěny. Mýdlenku čas od času vyčistěte a nechteosušit. Almara Soap jsou mýdla s úžasnými recepturami… 

Přírodní mýdla Almara Soap jsou vyráběné ručně metodou za studena. Vyrábí sesmícháním zásady (dříve potaš vyrobená z dřevěného popela,v moderní době louhu) s olejovou směsí spolu s dalšími přísadami a následným ztuhnutím ve formě. Takové mýdlo obsahuje přirozeně vzniklý glycerin a také nezmýdlitelné oleje, které spolu s přidanými ingrediencemi pečují a vyživují při mytí pokožku. Na rozdíl odkomerčních, levných a glycerinových mýdel pokožku nevysušují a navíc jipřirozeně vyživují díky olejům a nebudete potřebovat tělová mléka akrémy.  Nosnou složkou mýdel Almara Soap jsou rostlinné oleje. Ve všechreceptech najdete: olivový olej, který dodává přírodním mýdlům jemnost a hydrataci; kokosový olej, který dodává pěnivost, tvrdost, bublinky azaručuje mycí účinky; palmový olej, který mýdlo dělá tvrdé atrvanlivé. Dále je receptura doplňena o další výživné oleje a másla(nejčastěji bambucké máslo, mandlový olej, ricinový olej, řepkový olej,slunečnicový olej), které mají v hotovém mýdle kromě blahodárných účinků na pokožku vliv i na pěnivost či jemnost bublinek. Použitý palmový olej pochází z udržitelných zdrojů a je certifikovaný RSPO,halal a kosher a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Certifikát RSPO označuje palmový olej, který pocházíz udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Produkty, které obsahují tento certifikovaný palmový olej,nejenom nezatěžují a neohrožují místí faunu a flóru, ale také podporují místní výrobce a snižují míru chudoby v celém regionu. Kromětoho, RSPO udržuje produkty z palmového oleje v přijatelné cenové relacia bezdůvodně je nezdražuje. 

Výrobce: Almara Soap, Česká republika. 
Vyjímečné receptury mýdel Almara Soap tvoří od roku 2014 zakladatelka Veronika. Vyrábí jedinečná přírodní mýdla a v polovině roku 2019 k nim přidali i přírodní kosmetiku. Výrobu i sklady mají kousekod Prahy. V mýdlárně Almara soap navrhují netradiční složení mýdels účinky na daný kožní problém. Při ruční výrobě mýdel tradičnímetodou za studena nepoužívají žádné prefabrikované suroviny.V mýdlárně vyrábí dvě standardní kolekce mýdel: přírodní, úžasná fancy mýdla a speciality přírodní kosmetiky. V Almara Soap ctí přírodu a sami se angažují v její ochraně. Vyrábí, balí a expedují mýdla a kosmetiku tak, abychom co nejvíce šetřili prostředí a život kolem nás. Mýdla proto nebalí do krabiček, pouze je opatří papírovým štítkem, na němž jsou všechny povinné informace včetně složení. Dodávají je v pytlíčcích z recyklovaného papíru. Kosmetiku dodávají ve skleněných dózách s kovovým víčkem, s papírovými štítky nebo cedulkami připevněnými k lahvičkám jutovým provázkem.

Péče o produkt

Všeobecné pokyny pro údržbu produktů

O značce

Hlídat velikost

Ozveme se vám e-mailem, jakmile tahle velikost bude zase skladem.

Mrzí nás to, ale formulář se nepovedlo odeslat, kontaktujte nás prosím.