ZOOT Outlet

Hlavní reklamní banner pro ZOOT Outlet Butovice

  • 5000 kousků, které na webu nenajdete
  • Ceny už od 119 Kč
  • Klasická Výdejna uvnitř

Lámali jsme si hlavy, co ZOOTu chybí k úplné dokonalosti. Třeba epicky levné kousky, které si můžete hned osahat. Jak to ale spojit? Rozjet offlinový ZOOT Outlet v OC Galerie Butovice, který funguje i jako klasická Výdejna radosti! A tak se stalo.

Zboží máme do vyprodání zásob a na nově přidané kousky se můžete těšit každý měsíc.

Kde nás najdete?

1. patro OC Galerie Butovice

Radlická 520/117

158 00 Praha 5 ‐ Jinonice

PO‐NE: 09:00‐21:00

Naplánovat trasu >

ZOOT Outlet je i Výdejna radosti

Mrkněte, jak to na butovické Výdejně chodí, jak se vyhnout frontám a tak vůbec.

Výdejna radosti
Značení umístnění ZOOT Outlet prodejny v obchodním centru Butovice

Jak to funguje

Obslužné pokladny v ZOOT Outlet Butovice

Chci si posvítit na outlet

Nepotřebujete žádné VIP pozvánky, nemusíte vyplňovat objednávkové formuláře ani návštěvní knihy ‐ bohatě vám postačí peněženka se standardním obsahem (platit můžete hotově i kartou). Vybíráte z cca 5000 kousků, kabinky jsou přirozeně k dispozici, plné ruce plných tašek a nulové riziko finančního kolapsu samozřejmostí.

Modré zkužební kabinky v ZOOT Outlet Butovice

Chci být všude (i na výdejně)

Objednáte na webu na Výdejnu radosti Galerie Butovice, dostavíte se a objednávku si vyzvednete. Pak vám to nedá, zavítáte do outletové sekce, zahoříte pro pár epesních *záležitostí*, namíříte si to do kabinky, všechno vyzkoušíte na jeden zátah, zaplatíte směšnou sumu a vítězoslavně si domů odnesete online i offline vybrané kousky.

Kdo se ptá, ten se dozví aneb Nejčastější dotazy

  • Jistěže. Můžete si přijít jen tak a jen tak si něco ulovit z víc než 5000 kousků.
  • U vstupu klasicky zadáte číslo objednávky nebo své jméno do vyznačeného tabletu a vyberete si, jestli chcete zkoušet, nebo rovnou platit.
  • Objednávku vám připravíme ke kabinkám a vy v „mezičase“ můžete pokukovat v outletové sekci. Až s pokukováním skončíte, vyzvednete si svou objednávku a pak vyzkoušíte všechno objednané i spontánně ulovené na jeden zátah.
  • Kdepak – to jsou dvě různé věci. ZOOTlet budeme pořádat stejně jako dřív a stejně jako dřív tam najdete výrazně zlevněné kousky s drobnou vadou.
  • Na rozdíl od ZOOTletu najdete v Outletu jen nepoškozené zboží za outletovou cenu. Některé modely můžou mít trochu „netradiční“ střih, jde o poslední velikosti nebo o kousky, které sice nejsou ukázkově fotogenické jako Barney Stinson, ale naživo stojí za hřích.
  • Samo sebou – outletové kousky můžete vrátit do 14 dnů (nenošené atakdál, však to znáte).
  • Přesně v 1. patře OC Galerie Butovice (naproti fitku).

Fotogalerie