DOBRO.: AutTalk

DOBRO.: AutTalk

 Kolekce končí za 0:00:00

Víc o kolekci

Matějovi je dvanáct a miluje metro – navrhuje trasy pro existující i smyšlená města. Podle jeho kreseb v loňském roce vznikla kolekce pro Mercedes-Benz Prague Fahion Week. Kromě talentu patří k Matymu i Aspergerův syndrom. 2. dubna je Den autismu a DOBRO. symbolicky začíná s prodejem speciálního povlečení, které vychází z díla tohohle talentovaného kluka.

Ušily ho švadlenky z chráněné dílny Borůvka Praha při Jedličkově ústavu. Výtěžek z prodeje poputuje nadačnímu fondu AutTalk, který založila modelka Kateřina Sokolová. Zatímco budete v posteli před usínáním přejíždět prstem po mapě, váš finanční příspěvek pomůže některé z rodin, která o jedno z autistických dětí pečuje.

P.S. Kolekce je doplněna dalšími kousky s dobrou karmou, tak abyste (si) mohli udělat ještě větší radost.

Skladem

Potvrdit

Značka

Potvrdit

Pohlaví

Potvrdit

Velikost

Všechny kousky měříme a převádíme na ZOOTí velikost. Jak to?

Občas se velikosti u jednotlivých značek rozcházejí s těmi reálnými. My je pečlivě přeměřujeme a sjednocujeme tak, aby vám všechno dokonale sedělo. Jak to funguje?

Základní dámské velikosti

  Potvrdit

  Barva

  Potvrdit

  Kategorie

  Pro ženy

  Pro muže

  Bydlení a design

  Potvrdit

  Cena

  Potvrdit

  Řazení

  Potvrdit

  Jitka

  Takhle vypadá to pravé DOBRO. Matěj Hošek díky Aspergerovu syndromu žije ve svém speciálním světě metra a jeho linek. A protože je má moc rád, tak proč je nemít nakreslené i na povlečení a v noci si nesnít, kterým vlakem na kterou stanici dojedete? Díky spolupráci DOBRA a AutTalku nyní můžete po nocích cestovat i vy.

  Jitka, DOBROdružka