Jedno expreso s sebou

Díky za večeři, mami *jeb talíř do koše*. Myšlenka nádobí „na jedno použití“ je podobně absurdní jako se denně místo sprchy přestříkat voňavkou – je to sice rychlejší a pohodlnější, ale z dlouhodobého hlediska to nedělá dobře vám, vašemu okolí, celé planetě a přilehlým galaxiím. Dnes s námi můžete nahradit první položku na seznamu: jednorázové kelímky na kafe. Je z čeho vybírat.

Jedno expreso s sebou

Design Letters

Jestli vám jde hlavně o design, tenhle dánský minimalismus vám padne do oka ruky. Letters jako bonus.

Frank Green

Nemá jen zelené příjmení. Tahle australská značka na to jde od asel a z každého prodaného hrnku věnuje 1 dolar vědecké eko-organizaci Earthwatch.

KeepCup

První eko-hrnek, který jste si na ZOOTu mohli pořídit. Asi něco dělá zatraceně dobře, protože i po všech těch letech pořád patří mezi bestsellery. Everybody loves korek!

rCUP

Je vlastně eko-hrnek na druhou – je totiž vyrobený z recyklovaných kelímků, které nahrazuje. Pozitivnější ironie neexistuje.

Jedno expreso s sebou
Jedno expreso s sebou

Čapučíno, mačáto, expreso, pikolo, „prostě mi dejte nějaký kafe“

V kávové kultuře možná máme jako národ ještě drobné mezery. Ale v tom, do čeho si ji nechat nalít, abychom planetu nezahrnovali absurdním odpadem, už naštěstí ne.

Seřadit podle

Modrá termo láhev Design Letters Hot 500 mlModrá termo láhev Design Letters Hot 500 ml

Bílý cestovní hrnek KeepCup Original medium 340 mlBílý cestovní hrnek KeepCup Original medium 340 ml

Černý termo hrnek Design Hot Letters 350 mlČerný termo hrnek Design Hot Letters 350 ml

Tmavě modrý nerezový cestovní hrnek Frank Green 175 mlTmavě modrý nerezový cestovní hrnek Frank Green 175 ml

Designový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup Stormtrooper Original MediumDesignový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup Stormtrooper Original Medium

Designový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup BB8 Original SmallDesignový cestovní hrnek s motivy Star Wars KeepCup BB8 Original Small

Filtrace

Naposledy použité

Barva

Značka

  • Nic jsme nenašli :(

Kategorie

  • Bydlení a design
Cena

-

Skladem

Řazení