ZOOT.

Tenisky

Bílé tenisky jsou největším trendem ze světa obuvi. Formálně, neformálně, k sukním všech tvarů, kalhotám všech délek, šatům všech typů – prostě jim (a vám) to sluší všelijak. Chcete důkaz?

CHCI JE VE SVÉM BOTNÍKU > > >

Kopeme za to, že co není zakázáno, je povoleno. Proto příště ke kostýmku nebo obleku obujte tenisky. Chůze do práce nebyla nikdy pohodlnější!

Zkombinovat šedé maxišaty, trendy slaměný košík a bílé tenisky. Přidat rudou rtěnku a neodolatelný úsměv. Do vlasů zavázat šátek. Náš ověřený návod na outfit, se kterým budete sklízet úspěch na každém rohu.

Halenka odhalující ramena je vaše eso v rukávu. Přes den – ve škole nebo v práci – můžete nechat ramena zahalená (stejně jako to má slečna na fotce). Jakmile odbije konec pracovní nebo školní doby, ramena ukažte a vyrazte do víru města.

Tenisky jsou základ, na kterém můžete stavět jakýkoliv outfit. I takový, k němuž byste dřív (čtěte: v době neteniskové) sáhla spíš po balerínách nebo lodičkách.

Před objektivem: Hana Vagnerová

Kolik trendy kousků dokáže Iveta Horvathová propašovat do jednoho outfitu? Počítejme: Něco červeného, tenisky, letní denim, vak na záda a výrazné brýle. Pět aktuálních trendů v jednom letním balíčku, to je výsledek na jedničku. A klidně dvakrát podtrženou.

NĚCO NAVÍC > > >

Tenisky vás podrží v práci, na túře i v městské džungli. Oplaťte jim to účinnou a navíc ekologickou péčí značky Sneaker LAB. V řadě najdete kupu produktů, které jsou přátelské k životnímu prostředí a ještě přátelštější k vašim teniskovým láskám.