Nejlepší akce najdete v naší appce.
Otevřít
Právě teď -20 % EXTRA na vybrané módní kousky | Kód: ZOOT20 | Cesta k nim vede tudy >>>-20 % EXTRA na vybrané módní kousky | Kód: ZOOT20 >>>

ZOOT.

Designers Guild

Designers Guild

Společnost Designers Guild založila Tricia Guild v roce 1970 a nyní je jednou z předních mezinárodních značek bytového vybavení a životního stylu, navrhující a vyrábějící širokou škálu luxusního bytového textilu, tapet, ložnic, koupelen, nábytku, vůní a bytových doplňků jak pro domácí, tak pro obchodní sektor.

S hlavním showroomem v Londýně a dalšími v Paříži a v Mnichově nabízí produkty Designers Guild celkem přes 100 showroomů ve více než 60 zemích po celém světě.

Jako doplněk ke kolekcím Designers Guild společnost rovněž navrhuje a vyrábí látky a tapety v licenci Williama Yeowarda, látky Jaspera Conrana a je distributorem látek a tapet pro Ralpha Laurena.

Pro výrobu jsou zajištěny surové materiály té nejvyšší kvality – od česané egyptské bavlny a skotských lněných směsí až po švýcarské tkané damašky a netkané tapety. Tiskaři a rytci používají nejnovější technologie a přísné systémy kontroly kvality jsou aplikovány jak na vnitropodnikové, tak na dodavatelské úrovni. 

Načapali jste nás – od téhle značky teď nemáme nic na skladě.

Omrkněte podobné značky

Všechny značky